Special Days Image
Sayfa 11/90 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Varant

1.  Alıntı Originally Posted by hy10711071 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar varantlarla ilgili sizle bir şey paylaşacağım.

08.01.2019 tarihinde pektim hissesi günü 5.00-5.01 den kapatırken doçe bank ihraçlı 28.02.2019 vadeli peddg ( alım) varantı 0.25-0.26 kapattı.

09,01,2019 günü ( yani bir gün sonra) pektim hissesi günü 5.10-5.11 kapatırken peddg varantı 0,30-0,29 kapattı.

Bugün ise (10,01,2019) pektim hissesi 5,07-5,08 çalışırken peddg varantı .0,26-0,27 den işlem görüyor.

Yani bir gün önce hisse 10 kademe gittiğinde 4 kademe çıkan peddg varantı. Bir gün sonra hisse 3 kademe düştüğünde peddg varantı 3 kademe bir den düşüyor.

Doçe varant İstanbul ilgili birimini aradığımda ise vay efendim delta sı böyle beta sı söyle hassasiyeti bu kadar gibi bahaneler sıralıyor.

Hanım efendi bizim deltamız, tetamız , hassasiyetimiz müşteriyi soymaya yönelik demiyor. Bin bir bahane sıralıyor.

Bunu sizle paylaşma sebebim bu soyguncuların varantını almayın .Paranıza yazık etmeyin .

Ayrıca anlamadığı noktalardan biri de kar olduğunda % 10 vergi verdiğimiz halde bu şekilde soygunlar olduğunda spk ne işe yarar.
    %10 vergi sadece yurdışı ve emtia piyasalarındaki varantlardan kar ettiğinizde alınıyor diye biliyorum.

Kimse katılmıyor eski varantcılar yok kendim caldım kendim oynadım gerek yok yazmaya

3.  Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    Kimse katılmıyor eski varantcılar yok kendim caldım kendim oynadım gerek yok yazmaya
    Olur mu hiç hocam ara ara yazın yine.

Ben Sabancı Satım aldım bekliyorum. SBI SP.
    Sabancı çok çıktı. Düzeltme gelmesi lazım yakında.
    100 bin endeks olayına bugün 8,50 direncine yaklaşamadı bile.

Tabii yataya sararsa işim yaş.

4.  Alıntı Originally Posted by TezzMertek Yazıyı Oku
    Olur mu hiç hocam ara ara yazın yine.

Ben Sabancı Satım aldım bekliyorum. SBI SP.
    Sabancı çok çıktı. Düzeltme gelmesi lazım yakında.
    100 bin endeks olayına bugün 8,50 direncine yaklaşamadı bile.

Tabii yataya sararsa işim yaş.
    8,50 derken
    9,50 oldu.

SBI RZ - SBI SP tam kıvamda gibi gibi.

5. cuma ve bugün piyasa düşüşte ama bist30 satım varantları yükselmiyor yerinde sayıp duruyor, vade bitimine daha çok var iki gündür durum bu..neden ? yoksa her içeri girene bir güzel oturtup dışarı mı atıyorlar... oyunu kuralına göre oynayın ulannn
    *** COMANDANTE ***

6. piyasa yapıcı mısın ne dallamasın işini doğru yap ..
    *** COMANDANTE ***

7. thy de ki karın ağrısı nedir mahfetti

8. abıvv.0.12 sbısu 0.13 alınmıştır.

Sayfa 11/90 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •