Sayfa 17/90 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Varant

1. Thyao alim varantlari nasil seyreder. Kisa vadede

2.  Alıntı Originally Posted by Asel1234 Yazıyı Oku
    Thyao alim varantlari nasil seyreder. Kisa vadede
    varanta hiç bulaşmadıysan sağ üstte çıkış var ona tıkla ve bidaha bu konuya girme

yok bulaştın benim gibi batığı çıkarmaya çalışıyorsan

10 gündür takip ediyorum thy alım satım varantlarını sabah öğene veya 15.00 e kadar hisse hangi yöne gittiyse akşama kadar boşaltıyor ters harekete dönüyor velakin kar marjı hareket alanı çok dar.. terste yakalnırsan yani örneğin öğlene kadar arttı kağıt akşama geri dönmesini beklerken yine artmaya devam ederse batırır ..
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

3. varanat işi ocak batırır ciddiyetle söylüyorum arkadaşlar türk insanının yapısına uygun değil bulaşmadıysanız hiç bakmayın gidin uzun vadede bekleyeceğiniz hisselere girin thy aselsan gibi..

5 gündür zararda olduğum halde korkudan giremiyorum... akşam keşke şöyle yapsaydım dediklerimi ıuygulasam zarar marar kalmamış 2 kat kar etmiştim ama işte o anda karar veremiyorsun..
    mesela thy hissesi -1,5 alım varantı alsammı diye dğüşünüyorsun sonra aklına geliyorki 2 gün evvel -3 leri geçmişti batarsam ddiyorsun 5-10 dakkad a hisse -1,5 düzleyip +1 e çıkmış kaçırdın treni..

veya hisse +1 lerde ulen iki gün evvel +4,5 yapyı yüzde alayımmı diyorsun bi bakıyorsun hisse % -1 e çekilmiş riski fazla..

tutturabilirsen kazanırsın amma çok çok zor.. birde her gün varantın 1 kuruş değer kaybı var..
    bugün hisse 1 lirayken varantın 0,20 kuruş 5 gün sonra hisse yine 1 lira varantın 0.10 kuruş yok vade teta gama duyarlılık cart curt..

kazanırsın nasıl kazanırsın alırsın halkbankın alım varantını 0.20 den mesela hop fetoyu iade ederler varantın olur 10 lira bi haftaya 50 kat kar edersin varsa maçasına güvenen böyle bekler.. tabi gün içi olmazda yarıan bırakırsan varantı gün kaybundan sıfırlar gider varant.. yatırdğın para sıfır olur yani..

alırsın borsa çıkacak diye halkbank varantı alım zerrrabı yakalarlar seni değil yedi sülaleni batırırlar

Varant adami vurur Döner döner vurur Döner döner vurulursun Vuruldukça dönersin Döndükçe vurulursun

5.  Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    Varant adami vurur Döner döner vurur Döner döner vurulursun Vuruldukça dönersin Döndükçe vurulursun
    er meydanı deel.. sanırım senet piyasası da öyle olmuş tam masa devrilecek gizli el tutuyor..bir X dalga oluşumu var sanki...
    *** COMANDANTE ***

6. peifa 0,23 alındı 0,24 verildi tek kademe

7. uziye 0,62 alındı.. YTD değildir

8.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    varanat işi ocak batırır ciddiyetle söylüyorum arkadaşlar türk insanının yapısına uygun değil bulaşmadıysanız hiç bakmayın gidin uzun vadede bekleyeceğiniz hisselere girin thy aselsan gibi..

5 gündür zararda olduğum halde korkudan giremiyorum... akşam keşke şöyle yapsaydım dediklerimi ıuygulasam zarar marar kalmamış 2 kat kar etmiştim ama işte o anda karar veremiyorsun..
    mesela thy hissesi -1,5 alım varantı alsammı diye dğüşünüyorsun sonra aklına geliyorki 2 gün evvel -3 leri geçmişti batarsam ddiyorsun 5-10 dakkad a hisse -1,5 düzleyip +1 e çıkmış kaçırdın treni..

veya hisse +1 lerde ulen iki gün evvel +4,5 yapyı yüzde alayımmı diyorsun bi bakıyorsun hisse % -1 e çekilmiş riski fazla..

tutturabilirsen kazanırsın amma çok çok zor.. birde her gün varantın 1 kuruş değer kaybı var..
    bugün hisse 1 lirayken varantın 0,20 kuruş 5 gün sonra hisse yine 1 lira varantın 0.10 kuruş yok vade teta gama duyarlılık cart curt..

kazanırsın nasıl kazanırsın alırsın halkbankın alım varantını 0.20 den mesela hop fetoyu iade ederler varantın olur 10 lira bi haftaya 50 kat kar edersin varsa maçasına güvenen böyle bekler.. tabi gün içi olmazda yarıan bırakırsan varantı gün kaybundan sıfırlar gider varant.. yatırdğın para sıfır olur yani..

alırsın borsa çıkacak diye halkbank varantı alım zerrrabı yakalarlar seni değil yedi sülaleni batırırlar
    varantta da beklersın aslında ama varantını aldıgın hisseye guvenırsen... bırde varant ı hısselerde oldugu 20 bın 30 bın gırmek ılerı sevıye ustad işi... ben mesela kendı kendıme varant olucusu derım cunku takıbıme 0.10 un altındakı varantları alırım... ornegın aselsanın ASICJ.V varantı ekranımda duruyordu hafta basından berı 07 ye kadar alım fırsatı verdı ama ben elım dolu oldugu ıcın almadım mart vadelı varantı.... şimdi ekranmda duran bı dıger varant EGICI.V EKGYO nun alım varantı mart vadelı yıne... 01 alıs (100 bın tane aracı kurum emrı var) 02 satıs ben mart ayında ekgyo nun en azından yenıden 60 ları deneyecegını dusundugum ıcın nakıt e ılk gectıgımde 02 den bu varantı toplayacam tabııı ne kadar lık en fazla 500 tl lık... sonra beklıcem mart ortasına kadar durum a gore ya aldıgım fıyata satmaya calısırım ya ıstedıgım olur kar ıle satarım yada zarar la satmaya ugrasırım bunu EKGYO nun performansı belırleyecek...

Sayfa 17/90 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •