Special Days Image
Sayfa 19/90 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Varant

1. sayfada üyeden çok ziyaretçi geziyor
    bu varant sayfasına grafikten teknik veriden anlayan sağlam biri lazım yoks a biz çala matara şansa takılıp gidecez
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

2. Endexs 1000 puan yukseldiginde benim varant 3 kademe dusmesi gerekirken nasil 12 kademe dusuyor anlam veremedim 326 puanda 1 kademe degisiyorken

3.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    Endexs 1000 puan yukseldiginde benim varant 3 kademe dusmesi gerekirken nasil 12 kademe dusuyor anlam veremedim 326 puanda 1 kademe degisiyorken
    Hangi varant?

4.  Alıntı Originally Posted by öztekin81 Yazıyı Oku
    Hangi varant?
    UZİYE

endex x 30 130421 iken 0,60 kuruş
    endex şu an 131442 1000 puan değişmiş varant duyarlılık 272 en baba 4 kademe yapar dolayısıyla 0,56 olması gerekir şuan 0,48

.....

endex açılırken +1000 le açılmış sanırım
    129512 cuma kapanışı
    vade farkıda koyunca 9 -10 kademe düşüyor hesaba göre

5.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    borsa tavandayken satış varantı aldım akşam kapanana kadar tavan yaptı durdu çıkartamadım elimden şansa bak..
    gün kaybı yok uzun vadeli pazartesiye sarkıttım.. 4 gündür thy yi takip ediyorum bugün sabah girecektim kaçırdık tireni yine
    şöyle bi %5 artan kağıt bulup giremedik varantına yanarım ona..

sabah vestel %7 idi gördüğümde bu % 20 yapacak dedim varantı yok oda gitti...
    Geçenlerde Yine yazmıştım... Ben 0.10 altındakı ölü gibi olan varantlarda bi nevi fantazı arıyorum dıye... kardemır ın cuma gunku yukselısınde elımde olan ları sonunda sattım ve yenı hedefım olan EGICI.V varantına 02 den yetısemedım ama yınede hafta boyunca denıcem 02(25,000-500 tl) den almayı ve mart ayında EKGYO ıcın bı umudum var... fantastık oluyo ama gerceklesırse cok sevındırcek benı

6. EKGYO trend ve fıbo.jpg

Bu arada EKGYO DA Fantazi arayısımın sebebı trend ve FIBONACHI IMPULSE dan dolayı.... Cogunlukla bıst30 da kullandıgım fıbonachı ımpulse de donusler herzaman %161.8 den oldu ve %100 e kadar tepkı verdı... Hernekadar Bist30 hısselerı genel olarak yabancıların elınde olsada Bu fıbo ımpulse ı da dogru yakaladıgımı dusunup ona nazaran bı fantazı arayısım var

7.  Alıntı Originally Posted by crazyfege Yazıyı Oku
    EKGYO trend ve fıbo.jpg

Bu arada EKGYO DA Fantazi arayısımın sebebı trend ve FIBONACHI IMPULSE dan dolayı.... Cogunlukla bıst30 da kullandıgım fıbonachı ımpulse de donusler herzaman %161.8 den oldu ve %100 e kadar tepkı verdı... Hernekadar Bist30 hısselerı genel olarak yabancıların elınde olsada Bu fıbo ımpulse ı da dogru yakaladıgımı dusunup ona nazaran bı fantazı arayısım var
    inşaat sektörünün durumu ortada seçimdne evvel tepki beklemek mantıklı gelmedi pek bana.. tutarsa çok iyi olur senin için

8.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    inşaat sektörünün durumu ortada seçimdne evvel tepki beklemek mantıklı gelmedi pek bana.. tutarsa çok iyi olur senin için
    inşaat sektörünü kurtarmak için EKGYO üzerinden Emlak Bankasını açacaklar.
    Şirketlerini borçlarını emlak bankası üstlenerek elde ki konut stoğunu yabancı yatırımcılara satmaya çalışacaklar.

Seçim öncesi açıklanır bu durum.

EGI CI ile beraber EGI CH de denenebilir.

4-5 - 6 dan alıp 6-7 den sattım geçen hafta ve dün.

Yalnız çok yataya sarıyor bu EKGYO.
    Zaman değer kaybı sebebi ile elde patlıyor.

Sayfa 19/90 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •