Sayfa 10/90 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Varant

Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    Dax.10.700
    Daddm..0.37......0.42
    Brent..59.70
    Pxılg...0.30
    ....33
    Kapattım

2. KARDEMİR çıkışta.

KRI GH aldım sattım.

Pazartei tekrar bakılır.

Kullanım Fiyatı 2,50 Vade 31 Ocak.

vrnt hoca bir bakıyorsunuz piyasada bir bakıyorsunuz yer altına çekilmiş neden acab ?

https://twitter.com/BusinessHTcom/st...65596676014080

4. Uzdhv 0.10 dan izlemeye alındı..

5. Selamlar. Eskilerden hic kimse kalmamis buralarda. E.yegen ve kaygan ara sira uye olmadigim donemlerde okurken denk geliyordum. Bu forum ne canliydi bir zamanlar. Anlasilan o ki herkes benim gibi batmis. Gireni 4 yildir cikaramadim

6. 4 yildir ne aldim nede sattim. Ancak gecmis tecrube ve 4 yillik takip sonucu
    1. Kalin girmeyin
    2. Yukselis trendine inaniyorsaniz o yonde kalin trent bitti diyene kadar. Yok ustten satiyim alttan alima geciyim al ver yaparak katliyim olmaz arkadaslar. Bir sure sonra algilaniniz psikolejiniz karisir. Dogru karar vermekte zorlanirsiniz.
    3. Basit sade kesin kurarlarla cizimis net bir sisteminiz olsun. Ona uyun. En basit rsi indikatoru al diyorsa al sat diyorsa sat. Yok forumda geziyim ona buna sorayim derseniz hapi yuttunuz.
    Belli kagitlarda bu islemi yapin bir belki 3 kagit. Huyunu suyunu direncini ogrenin daldan dala atlamayin.
    Elinizde sermaye oldukca oyun icinde oldugunuzu unutmayin. Once sermayeyi koru sonra buyutmeye calis.
    Benim oyun planim 15 dk. Gore islem yapacagim. Sinyali gormeden umutla veya yonlendirme ile girmem.
    Birde stoploss olmazsa olmaz. Mesala ziraat yatirimda bu uyfulama var. Ornegin 0.60 olmus sen 0.58 sartli emir veriyorsun. Diyorsun ki 0.58 duserse sat. Bu sayede ani hareketlere yada soklara karsi 2.-3 kademe alttan basinda olmasa da satmis oluyorsun. Gunluk verebiliyorsun tabi varant yukseldikce stobu guncellemen lazim.
    Herkese iyi geceler

7. Merhaba arkadaşlar varantlarla ilgili sizle bir şey paylaşacağım.

08.01.2019 tarihinde pektim hissesi günü 5.00-5.01 den kapatırken doçe bank ihraçlı 28.02.2019 vadeli peddg ( alım) varantı 0.25-0.26 kapattı.

09,01,2019 günü ( yani bir gün sonra) pektim hissesi günü 5.10-5.11 kapatırken peddg varantı 0,30-0,29 kapattı.

Bugün ise (10,01,2019) pektim hissesi 5,07-5,08 çalışırken peddg varantı .0,26-0,27 den işlem görüyor.

Yani bir gün önce hisse 10 kademe gittiğinde 4 kademe çıkan peddg varantı. Bir gün sonra hisse 3 kademe düştüğünde peddg varantı 3 kademe bir den düşüyor.

Doçe varant İstanbul ilgili birimini aradığımda ise vay efendim delta sı böyle beta sı söyle hassasiyeti bu kadar gibi bahaneler sıralıyor.

Hanım efendi bizim deltamız, tetamız , hassasiyetimiz müşteriyi soymaya yönelik demiyor. Bin bir bahane sıralıyor.

Bunu sizle paylaşma sebebim bu soyguncuların varantını almayın .Paranıza yazık etmeyin .

Ayrıca anlamadığı noktalardan biri de kar olduğunda % 10 vergi verdiğimiz halde bu şekilde soygunlar olduğunda spk ne işe yarar.

8. Arkadaslar, vade sonunda kar otomatikman realize ediliyor mu?
    Tesekkurler

Sayfa 10/90 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •