Sayfa 232/300 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Holdingin sayfasında yazdım sildiler bidaha yazam tahsisli artırımı bunlar holdingdede yapdı yatırımcıyı sokmadılar çakalın para kazanma takdiği nasıl vurgun yapıyor yakendi parasıyla yada parası olan başka bi çakalla ortak oluyor adamlar bu parayı kasaya sokuyorlar daha sonra zaten açıkladılar yatırım adı altında harcama yapmaya başlıyorlar misal 1liralık harcamayı kat kat fazla göstererek önce yatırdıkları parayı çekiyorlar daha sonrada 5 para etmez hisseleri bizlere malesef diyorum dibine kadar basıyorlar bizde ortalama yapıcazya düşdükce alıyoruz RABBİM senin belanı tez verir İNŞALLAH

2. Ne olacak şimdi. Bu hacim ve fiyata gore bu is olumsuz sonuçlanacak bizim için.yarin son gün. Adamlar tahsisli yapacak olsa fiyatı taşırlardı sanki 1 tl.ye..

3. NEDEN TAHSİSLİ HABERİ İCİN SON GUNU BEKLİYORLAR. RESMEN KURBANLİK KOYUN GİBİ OLDUK. TAN BİCAGİ ELİNE ALDİ, KACACAK YERİMİZDE YOK. İCİMDEN BİR HİS YARİN ACİKLAYACAKLARİNİ SOYLUYOR. OLUMSUZ DA OLSA OLUMLU DA OLSA NEDEN ZURNANİN ZORT DEDİGİ YERE KADAR BEKLİYOR BUNLAR ONU DA ANLAMADİM. OLUMSUZ OLSA SİMDİYE ACİKLARLARDİ BENCE. SANİRİM PARA BULMAK İCİN SON ANA KADAR CABALİYORLAR....NEYSE ARTİK SOZUN BİTTİGİ YERDEYİZ. DAHA DA UZATMAYA, YORUM YAPMAYA HİC GEREK YOK. YA HERRO YA MERRO...UMARİM TAN EGELİ ADAM GİBİ DAVRANARAK BU SEFER İNSANLARİ YANİLTİR VE TAHSİSLİ OLUMLU OLUR...HAYİRLİSİ NEYSE O OLSUN....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın, bugün ve yarın için Bist'te satış baskısı devam ederse bahsettiğim 0.82-83 leri test edebiliriz. Hacimli düşüşler yok. Kararsizların çıkışı var. Bugün yada yarın bir tepki gelirse 0.9x lere yerleşirse umutlanilabilir. Şartlar değerlendirildiğinde tahsisli olması gerekiyor, ama gel gelelim karşımızda bunu göz ardı edebilecek bir patron var. Amacı yatırım , üretim yapmak,büyümek ise bu tahsisli olur. İçimden bir ses, bu tahsisli olacaksa eğer patron da 5-10 milyon alım yapacak diye düşünüyorum. 20-30 kuruş marj için bu kadar fırıldak döndürüldü ise ve olmayacaksa da yazıklar olsun diyorum.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Beklediğim tepki buydu işte. 0.90 üzeri atabilecek mi burası önemli. Satışa konulanlari topluyorlar gibi.

Kaldırın şu 0.90 'ı, lan spek yine yaptın yapacağını, 0.85,86,87 den topladin 2-3 günde.

7. 2 liralık hisseler 5 lira,5 liralık hisseler 20 lira olmuş bu hala 80-90 kuruş gidip geliyor.Traşı geç Tamcık 1.00 üstüne at bir an evvel.Sana söz 1.00 üstüne atarsan sembolik olarak 1 lot vereceğim sana.Alır eline oynarsın.

8. Alıcı satıcı paylaşacak var mı? Kim almış kim satmış????

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 232/300 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •