Sayfa 233/300 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yediğin nohut pilav fasulye et saman ithal hala net ihracat çıyız hıııııı tespit güzel bide ne içtiğinizi yazsanız ayranı sodalı mı sademi yoksa milli yerli saman ürettikde haberimizmi yok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yigit Baran Bey ve diğer ustatlar; bugünkü hareketi yorumlayacak arkadaş var mı? Ayrıca kim aldı kim sattı? Yarın ne olur? Son yorumları alabilir miyiz????

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yarın son gün ,fiyatta ilginç şekilde düşmüyor ,bir şeyler oluyor bakalım ama neyse

4.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Yarın son gün ,fiyatta ilginç şekilde düşmüyor ,bir şeyler oluyor bakalım ama neyse
    Bugün son gün değil miydi.nasil bir belirsizlik ne art niyetli bir şirket yönetme anlayışı bu anlamıyorum..

5. Öncelikle yatırılması gereken bir para vardı onu yatırdılar mı bilmek lazım. Ek süre isteyebilirler mi ve öyle bir talep olursa Spk ne cevap verir. Bakalım yarın belli olur.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

6. Bence ek süre vermez SPK, bizimkiler de istemez. İhraç ücretini yatirmislardir bence... Tabi yatırmaları tahsisin gerçekleşeceği anlamına gelmiyor. Eğer yarın gelecek haberde tahsis edilecek kişi şirket belli ise sıkıntı olmaz tahsis gerçekleşir, ama haberde isim vermezlerse, ücret yatirilsa bile toptan satış pazarında alıcı çıkmadı ya da sadece 10 milyonluk satıldı denilebilir. Ama bence patron herşeyi hazırlamıştır... Bence tahsis haberi olumlu olacak ve alan da yabanci ve patronun adamı olacak... Yatırım tavsiyesi değildir. İyi geceler Tan Egeli Yarın görüşmek üzere🤗🤗🤗

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. inşallah dediğin gibi olur ama fazla iyimser oldu sanki tahsis işi olursa en önemlisi şirkete güven gelir ve fiyat uçuşa geçer yarın bi haber gelirse endeks kapanmadan perşembeyi tavanda kapatır cuma da 1.10 üzeri tutunur tabi tavan tadından yenmez ytd yarın ola hayrola ha ölecez ya kalacaz

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eğer tahsisli olacaksa öncesi son silkelemeler gibi gözüküyor. Aksi bir durum varsa düşünmek istemiyorum. Kurul parasını ödedik haberi bugün ağır basıyor bana göre.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 233/300 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •