Sayfa 261/300 İlkİlk ... 161211251259260261262263271 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Odatv.com dan haber. Yatçı Morris algazi yakalama kararı ve Morris ten yanıt g.....tü yiyen varsa yakalasın adam bide meydan okuyor
    Peki soracaksanız alaka ne uzak değil 2 sene önce tan efendi satıyor Morris algazı alıyor kap a bile bildiriyor alışları fiyat mı oooooo 1,7 ila 1,85 arası al gülüm ver gülüm haaa araya küçük Yatırımcı iştahlanıp yükseliyor havası yaratılıyor dağıttımı ky bolca 1, 8 den senet
    Eeeee geçti 4 yıl senet nerelerde şirket ne halde battıkmı çıktımı hesabı yapıyoruz Morris nerde pırrrrrr tancık ne ilişki bu diye sorduğumda tısss haaa tek gerçek biz ky dolandırıldık göz hapsi vs derken spk ne yapıyor adalet nerde geç
    Daha çok yazılır da neyse bundan öncede kırcı jeneratör idi oyun
    Anlatabildim mi biraz olsun Baran anlayabilecek misin resimdeki fotoğrafı ben 5 yıldır yazarken bunlardır oyun diye yazdıkça değişik isimlerle ama aynı mantıkla saldırın durun gemi su aldı dedikçe Yok tahsis Yok Çin katar İngiliz ortak numarası ile avunup durdun şimdi her saniye pasta dağıtsan ne olacak ki

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

13 Nisan günlük takas
    Screenshot_20180413-192539~2.jpg
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

3. Bu hafta %10-15 marjı görebiliriz 0.70 kısa vadede olabilir.Gülere satışı tamamlanır Yatırım tavsiyesi değildir...

Güler Yatırım istirakı İCG Finansal Danışmanlık Şirketi payını %19,23 'e ( 4,2 milyon lot) çıkarmış.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

5. Eğer bu firma ciddiyse ki öyle görünüyor, insan KAP a bir haber gönderir, görüşmelere başladık falan.Bariz belli oluyor artık.Ama öyle yaparsa ky kazanır o da haklı..buralardan bir toplatsın da..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

6. yiğit baran bu haberle alakalı kapa yada takasa bişi düştümü

7.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Güler Yatırım istirakı İCG Finansal Danışmanlık Şirketi payını %19,23 'e ( 4,2 milyon lot) çıkarmış.
    Aracı kurum A1 CAPİTAL galiba...
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

8. Günlük takası verebilir misiniz..tşk

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 261/300 İlkİlk ... 161211251259260261262263271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •