Sayfa 273/300 İlkİlk ... 173223263271272273274275283 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

bmeks de böyleydi 0.63 ten 0.24 ten tepki gördü bu da 0.30 dan döndü şimdi 0.35 -%16 dan direkt tavan olmaz

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    bmeks de böyleydi 0.63 ten 0.24 ten tepki gördü bu da 0.30 dan döndü şimdi 0.35 -%16 dan direkt tavan olmaz

Ben riske girip biraz aliyorum.bakalim sansimiza

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

0.30 açtı hani 0.35 vay be

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    0.30 açtı hani 0.35 vay be

Benimkilerde 0.30 dan geldi bunlar bir anda niye emir sildilerki.bugun 60000 lotu kim aldi acaba

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. artık eşleşme atmıyorum
    bunların yatacak yeri yok
    herkese hayırlı cumalar
    Allah artık bildiği yapsın

6. Valla bu ülkede en güzeli böyle moktan şirket açıp halka arz edeceksin.İllaki birileri atlıyor çarpacam beklentisiyle.Maşallah iştahi hiç kesilmiyor küçük yatırımcının.Kardeşim bak bunun belkide 10 yıldır hiç bir hissesinden kimse para kazanmamış.Alanın hayatı kararmış desende boş adam alıyor arkadaş varmı diyeceğin.Al canım kardeşim biraz daha al.Az buçuk altı destek ordan da al.Sonra biraz aşşağıdan da full girersin.Durma al.

7. Bugünkü takası verebilecek var mı

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

8. ARKADASLAR BU SEREFSİZ KAGİDİ ALACAGİNİZA GİDİN MARKETTEN TUVALET KAGİDİ ALİN, EN AZİNDAN BİR İSE YARAR BİR YERLERİ SİLERİZ. BUNUN PATRONUNDA İS YOK, TAHSİSLİ DİYE İNSANLARİ KAC AY OYALADİ, SONRA SON GUN YATİRİMCİ BULAMADİK DEDİ HEEKES COK ZARAR ETTİ. URETİM YOK, KAR YOK, BUYUME HEDEFİ YOK, KAYDEDEGER BİR SEY YOK. OLSA ZATEN 3 KAGİDİ DA GOZALTİNDA İSLEM GORMEZ. BORSANİN EN DUSUK FİYATLİ KAGİDİ BUNLARDSN BİRİ 13 KURUS, BU DA ARTİK KİCİ DOGRULTAMAZ, ORALARA DOGRU YOL ALİR... UZAK DURUN BUNLARDAN GELECEK KAR HİC GELMESİN DAHA İYİ. GİDİN KARDEMİR ALİN, ANADOLU CAM ALİN, THY ALİN, EREGLİ ALİN, SASA ALİN... BOSVERİN BU SEREFSİZ KAGİDİ😡😠😡😠😡😠

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 273/300 İlkİlk ... 173223263271272273274275283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •