Special Days Image
Sayfa 282/300 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yiğit Baran artık yazmasan daha hayırlı olacak bence. Çok Kafa karıştıran yorumlar in var.

2. Emirvaki demiyorum,rica ediyorum.
    Senin kar in Var. Bizim bı ton zararimiz var.
    Bi sürü ucuzlamis hisse var. Bırak kağıdımizla bizi baş başa...
    Bak 12 yıldır kağıt elimizde. Satmadık.
    Sen sattın biz senin kadar akıllı olamıyoruz. Kafa karışıklığı oluyor. Lütfen abicim mümkünse yazma

3. Yiğit Baran bu hisse 1 TL yi gördü diyorsunda bu hisseyi güvenip 2 TL lerden alan var. Maalesef bende 7 yıldır bu ş...z firmadayım.Fırsat buldukça alıp maliyeti düşürmeye çalışıyoruzda nereye kadar.Firmanın artık sağlam adım atması lazım ki bizde zararımız çıkaralım. Tek derdimiz bu. Tahsisli ayağına umutlanmıştık,eğer olsaydı zaten ilk fırsatta verecektik ama nasip değilmiş.Kansız bir Tan Egeli ye bulaştık maalesef. Firmayı devretse de kurtulsak.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Centur, sana kalsaydı 1-2 yıl öncesine milleti olumsuz etkileyip 0.30-40 lardan sattırıyordun. Biz yine o zaman buralardaydık. Pes etmedik. En azından maliyetimizi kurtardık. Sürekli kötüleyerek te olmuyor sizin gibi. Tamam patron yatırımcı düşmanı, icraatı yok. Bizleri uyuttu ama. En azından 1 TL yi de gördü hisse. Bunu da inkar edemeyiz. BIST te bir çok hissede risk vardır. Burada herkes kendi yatırım kararını kendi almaktadır. Biz uçacak, kaçacak demedik. O sebeple herkes haddini bilmelidir.
    Baran kardeş maalesef akıl fukara olunca dil ukala olur derler tamda sen
    Ne yapmış ben millete sadece 0.8 de değil 1,7 den beri burada her fırsatta yazdım almayın bunlar oyun tanın numaraları diye arşiv duruyor senden önce senelerdir senin gibi tanın paralı askerleriyle çok atışıp tutuştuklarımız var
    Ço mu akıllıyım haşa ne haddime
    Ama egcy daki oyun ondan önce adı varyo idi antin kuntin şirketi önce 16 bin yanlış duymadın o fiyata çıkardı sonra gıdım gıdın 1 lerr
    Sonra her sene yalan haber yazdır Yok katar Yok Çin İngiliz ortak geldi gelecek dedi
    Hiçbiri olmadı ülke ler bitti Sonra tahsis numarası başladı
    Ama bu esnada senet birden füze gibi yukarı işlemi yapan kim kendisi her gelen yeni ky yüksekten giydirdi
    Özetle yükselt millete çak başladığın yere dön
    Sonra sende çık kazandım diye caka sat
    Bak senin benzerinde iddia etmişti şimdi ortalar da Yok iddia ediyorum alıp sattığınız Yok tancığın adamları olarak algı yaratmak İçin görevlisiniz
    Utanmadan 0,4 tan 0,8 çıkmış ta bende almayın dedim diye yazıp eleştiriyorsun yahu pes be şu forumda senin dışında biri çıksın 50 bin lot aldım % 50 karla değil 15 le para kazanan çıksın söylesin cep to cep leri görmüyormuyuz
    Sen Moris Algazi diye araştır adam bu senet te 1.8 kadar alım yapıyor
    Kırcı jeneratör yaz araştır adamlar bu senette
    İcralar adam kaçırma va ler cabası
    Varyo dan buyana ortak yönetime bak araştır
    Sonuç muamma adamlar
    Yahu yeter be adam önerdiğin senet çöpte sen hala ben aldırmamakta hata etmişim pesss
    Tanımak isterdim seni midene bakacaktım nasıl şişmişmi
    Zira bu kadar geniş

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

burda mangalda kül bırakmayan arkadaşlar genel kurula 3 lotla katılsanız yönetimi ibra etmezdiniz.evet sadece 3 lot yani 70 kuruşluk hisseyle.öyle tan egeli şöyle böyle diye burada sızlanmayın.
    neden 3 lot ersoy çoban 2 lot hissesi var kendisi tan egeli lehine oy kullanabilirdi.
    yönetimden kastım tan egelinin ibra edilmemmesinden bahsediyorum bu fırsatı kaçırdınız

6. Satmaya devam etmiş yüzsüzler

TURKCELL T60 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu iştiraklere zamanında krediler çekildi de , bu çiftlikler bu süreçte ne halt ettiler? Borçlar bile ödenmemiş.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Ve hala olumlu bir haber yok. 3 şirketi var. Egcey'den umutluydum, ondan da bir halt çıkmadı.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 282/300 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •