Sayfa 217/300 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 22 şubata kadar mı, 22 şubat mı..bilgi verebilir misiniz.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

2. 22 şubat twitter dedikodusu... twitterde gördüm.
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

3. Özet Bilgi
    Tahsisli Sermaye Arttırımı Hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    19.10.2017
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    200.000.000
    Mevcut Sermaye (TL)
    22.000.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL)
    66.000.000
    Bedelli Sermaye Artırımı (Tahsisli)
    Pay Grup Bilgileri
    Mevcut Sermaye (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullandırılmadan Tahsisli Artırılacak Sermaye Tutarı (TL)
    Rüçhan Hakkı Kullandırılmadan Tahsisli Artırılacak Sermaye (%)
    Verilecek Menkul Kıymet
    Nevi
    İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    A Grubu, İşlem Görmüyor, TREEVRN00020
    5.262,605
    B Grubu, EGCYO, TRAEVREN91Q7
    21.994.737,395
    44.000.000
    200,04785
    Nâma
    Mevcut Sermaye (TL)
    TOPLAM
    22.000.000
    44.000.000,000
    200,00000
    Artırılacak Sermayenin Tahsis Edildiği Kişi
    Yerli, Yabancı Kurumsal ve bireysel yatırımcılar
    Bildirilmesi Gereken Diğer Hususlar
    SPK Başvuru Tarihi
    15.11.2017
    Ek Açıklamalar
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun 07.02.2018 tarih ve 12233903-345.05.05-E. 1428 sayılı yazısı ile,

Kurul Karar Organı'nın 25.01.2018 tarih ve 4/126 sayılı toplantısında, diğer hususların yanı sıra;

Şirketimizin 200.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 22.000.000-TL olan çıkarılmış sermayesinin mevcut pay sahiplerinin yeni pay alma hakları kısıtlanmak ve tahsisli olarak satılmak suretiyle 44.000.000-TL artırılarak 66.000.000-TL'ye çıkarılması kapsamında ihraç edilecek B grubu paylara ilişkin ihraç belgesinin onaylanması talebinin,

a)Gerekli yasal ücretlerin alınması,

b) 1-TL nominal değere denk payların satış fiyatının 1 TL nominal değerden ve Borsa İstanbul A.Ş.'nin (Borsa) Toptan Alış ve Satış İşlemlerine İlişkin Uygulama Usul ve Esasları( TSP Esasları) çerçevesinde oluşan baz fiyattan aşağı olmamak üzere belirlenmesi,

c) Sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek payları tahsisli olarak satın alacak kişilerin söz konusu payları Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.(MKK) nezdinde hesaplarına geçtiği tarihten itibaren 6 ay süreyle Borsa'da satmalarının kısıtlanması ve bu amaçla gerekli işlemlerin tesis edilmesi için MKK'ya bilgi verilmesi

suretiyle olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

Tahsisli sermaye artırımı başvurumuza ilişkin Kurul Karar Organı'nın 25.01.2018 tarih 4/126 sayılı kararı uyarınca Kurulca onaylı ihraç belgesinin anılan Kurul ücretinin Kurul hesabına yatırılmasını müteakip Şirketimize iletileceği ve İzahname ve İhraç Belgesi Tebliği'nin 22'nci maddesinin beşinci fıkrası uyarınca söz konusu kurul karar tarihini takip eden yirmi iş günü içerisinde (en geç 22.02.2018 tarihine kadar) gerekli Kurul ücretinin yatırılarak onaylı ihraç belgesinin teslim alınmaması halinde Kurul Karar Organı'nın 25.01.2018 ve 4/126 sayılı kararının tahsisli olarak yapılacak sermaye artırımına ilişkin ihraç belgesinin onaylanması ile ilgili bölümünün geçerliliğini yitireceği hususlarında Şirketimize bilgi verilmiştir.

Kamunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Özet Bilgi
    Tahsisli Sermaye Arttırımı Hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    19.10.2017
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    200.000.000
    Mevcut Sermaye (TL)
    22.000.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL)
    66.000.000
    Bedelli Sermaye Artırımı (Tahsisli)
    Pay Grup Bilgileri
    Mevcut Sermaye (TL)
    Verilecek Menkul Kıymet
    Nevi
    A Grubu, İşlem Görmüyor, TREEVRN00020
    5.262,605
    21.994.737,395
    44.000.000
    200,04785
    Nâma
    Mevcut Sermaye (TL)
    TOPLAM
    22.000.000
    44.000.000,000
    200,00000
    Artırılacak Sermayenin Tahsis Edildiği Kişi
    Yerli, Yabancı Kurumsal ve bireysel yatırımcılar
    Bildirilmesi Gereken Diğer Hususlar
    SPK Başvuru Tarihi
    15.11.2017
    Ek Açıklamalar
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun 07.02.2018 tarih ve 12233903-345.05.05-E. 1428 sayılı yazısı ile,

Kurul Karar Organı'nın 25.01.2018 tarih ve 4/126 sayılı toplantısında, diğer hususların yanı sıra;

Şirketimizin 200.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 22.000.000-TL olan çıkarılmış sermayesinin mevcut pay sahiplerinin yeni pay alma hakları kısıtlanmak ve tahsisli olarak satılmak suretiyle 44.000.000-TL artırılarak 66.000.000-TL'ye çıkarılması kapsamında ihraç edilecek B grubu paylara ilişkin ihraç belgesinin onaylanması talebinin,

a)Gerekli yasal ücretlerin alınması,

b) 1-TL nominal değere denk payların satış fiyatının 1 TL nominal değerden ve Borsa İstanbul A.Ş.'nin (Borsa) Toptan Alış ve Satış İşlemlerine İlişkin Uygulama Usul ve Esasları( TSP Esasları) çerçevesinde oluşan baz fiyattan aşağı olmamak üzere belirlenmesi,

c) Sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek payları tahsisli olarak satın alacak kişilerin söz konusu payları Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.(MKK) nezdinde hesaplarına geçtiği tarihten itibaren 6 ay süreyle Borsa'da satmalarının kısıtlanması ve bu amaçla gerekli işlemlerin tesis edilmesi için MKK'ya bilgi verilmesi

suretiyle olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

Tahsisli sermaye artırımı başvurumuza ilişkin Kurul Karar Organı'nın 25.01.2018 tarih 4/126 sayılı kararı uyarınca Kurulca onaylı ihraç belgesinin anılan Kurul ücretinin Kurul hesabına yatırılmasını müteakip Şirketimize iletileceği ve İzahname ve İhraç Belgesi Tebliği'nin 22'nci maddesinin beşinci fıkrası uyarınca söz konusu kurul karar tarihini takip eden yirmi iş günü içerisinde (en geç 22.02.2018 tarihine kadar) gerekli Kurul ücretinin yatırılarak onaylı ihraç belgesinin teslim alınmaması halinde Kurul Karar Organı'nın 25.01.2018 ve 4/126 sayılı kararının tahsisli olarak yapılacak sermaye artırımına ilişkin ihraç belgesinin onaylanması ile ilgili bölümünün geçerliliğini yitireceği hususlarında Şirketimize bilgi verilmiştir.

Kamunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla
    Hayırlı olsun.ilsallah yarın pozitif etkiler..kurul ücreti yüksek mı acaba.yatirilmama durumu olur mu..

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.ilsallah yarın pozitif etkiler..kurul ücreti yüksek mı acaba.yatirilmama durumu olur mu..
    Kurul ucretini bilmiyorum ama simdilik sirketin olaya verdigi ciddiyeti gosteriyor kap haberi.yatirimciya nasil yol izlenecegi izah edilmis.ben dahil cogumuz sürenin 20 gün oldugunu bilmiyorduk.belki bir tepki verebilir ama dedigim gibi ben büyük resme bakarim.elimde simdilik yok.ama kimin alacagi belli olsun 44m fiyat araligina bakmam.alirim y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Kurul ucretini bilmiyorum ama simdilik sirketin olaya verdigi ciddiyeti gosteriyor kap haberi.yatirimciya nasil yol izlenecegi izah edilmis.ben dahil cogumuz sürenin 20 gün oldugunu bilmiyorduk.belki bir tepki verebilir ama dedigim gibi ben büyük resme bakarim.elimde simdilik yok.ama kimin alacagi belli olsun 44m fiyat araligina bakmam.alirim y.t.d.
    Bence kimin alacağı belli olunca geç olabilir. Bence yarından itibaren nominale doğru hareket başlayabilir..

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bence kimin alacağı belli olunca geç olabilir. Bence yarından itibaren nominale doğru hareket başlayabilir..
    Dogru soyluyorsunuz aslinda borsada beklenti satin alinir gercekler satilir. Ama benim amacim bir hissede vur kac yapmak degil uzun vade yatirim yapmaktir.soyle düşünün 44m parasi olan birisi 1 tl den hisse alacak ve 6 ay satamayacak bu adam bu parayi bankaya vadeliye koysa cok daha fazla kazanir belki demekki beklentisi bu hisseden vadeliden daha buyuk beklentisi var diye dusunur simdiki fiyatın 30-40 kr fazlasini verir fazla risk almadan hisseye giris yaparim herkesin fikri ve stratejisi farklidir.y.t.d

8. Ben aradım puşt yatırım ilişkileri yetkilisi bana 22 şubat dedi.. Neyse artık .. Yarın bir tavan yapsın da zararımız çıksın .. Ama nedense biraz tereddütlerim var açılış belli eder kendini artık

Sayfa 217/300 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •