Sayfa 222/300 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. İnşallah tahsis geeceklesir, bugune kadar şirkete olan güvensizlik ortadan kalkar, kasaya girecek olan 44 milyon; borçların kapatılmasına, yeni yatirimlara, şirketin çok daha güçlü hale gelmesine neden olur ve zarardaki arkadaşlar kara geçer....Herkese bol ve bereketli kazançlar....YATİRİM TAVSİYESİ DEGİLDİR....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu hissenin grafiğini yorumlayacak üstat var mı? 0.90 da takıldı kaldı, 1 in üstüne dtdr diye bekliyorum ama bakalım...

3. TOBO...

4. Arkadaşlar bu noktada bir uyarı yapmayı gerekli görüyorum.Şimdi bu arkadaş biliyorsunuz mimli.Böyle göstere göstere bu tahsisli olayını gerçekleştirir mi tereddüt içindeyim.Yani bir hafta sonra gerçekleşeceğine kesin gözüyle bakılan tahsisliden bir hafta on güne size %20 minimum kazanç vadediyor.

Biliyorsunuz 0.68-0.76 arasında bir boşluk bıraktı ve yine biliyorsunuz ki 1.00-1.01 atakları yaptığında çok yüksek sayılabilecek işlem hacimleri yaptı.

Şôyle bir beyin fırtınası yaparsak yaklaşık iki yıldır topladığı malları bu tahsisli ayağına millete dağıtmış olabilir.Kısa süre içinde de alıcı bulamadık tahsisli gerçekleşemeyecek şeklinde bir haber gönderirse bu kez o dolmayan gap rahatlıkla görülür.Yaptıkları yapacaklarının işareti ise bu ihtimal hiçte uzak değil.

Benim bu ihtimali dile getirmemdeki amacım her türlü ihtimale kendinizi hazırlamalısınız sadece olumlu sonuçlara odaklanmayın.Allah herkezin gönlüne göre versin.

5.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu noktada bir uyarı yapmayı gerekli görüyorum.Şimdi bu arkadaş biliyorsunuz mimli.Böyle göstere göstere bu tahsisli olayını gerçekleştirir mi tereddüt içindeyim.Yani bir hafta sonra gerçekleşeceğine kesin gözüyle bakılan tahsisliden bir hafta on güne size %20 minimum kazanç vadediyor.

Biliyorsunuz 0.68-0.76 arasında bir boşluk bıraktı ve yine biliyorsunuz ki 1.00-1.01 atakları yaptığında çok yüksek sayılabilecek işlem hacimleri yaptı.

Şôyle bir beyin fırtınası yaparsak yaklaşık iki yıldır topladığı malları bu tahsisli ayağına millete dağıtmış olabilir.Kısa süre içinde de alıcı bulamadık tahsisli gerçekleşemeyecek şeklinde bir haber gönderirse bu kez o dolmayan gap rahatlıkla görülür.Yaptıkları yapacaklarının işareti ise bu ihtimal hiçte uzak değil.

Benim bu ihtimali dile getirmemdeki amacım her türlü ihtimale kendinizi hazırlamalısınız sadece olumlu sonuçlara odaklanmayın.Allah herkezin gönlüne göre versin.
    İçimi kararttın gece gece amg...öle deme ya neden vazgeçsin .. Şuana kadar hiçbir sermaye artışından kaçmamış gerçekleşmiş.. Siz gönlünüzü ferah tutun inşallah gerçekleşecektir...

6. Dealer arkadaş doğru söylüyor. Bardağın dolu tarafına da boş tarafına da bakmak lazım. Eğer tahsis gerçekleşirse yukarılara doğru yol alır, ama gerceklestiremiyoruz derse 60 KURUSLARA yolculuk başlar... Zaten şirkete güven olsaydı şimdi hisse 1,5 TL idi....Ekimde kurul olmuş, ocakta SPK onaylamış üzerinden tam 4 ay geçmiş, 4 aylık bu sürede bu adamlar hala nitelikli yatirimci bulamadilarsa da bunlara yuhhh demek lazım. Bu şirket için tam bir fiyasko olur ve zaten güvensiz olan şirkete iyice güven azalır ve diğer 2 hissesi gibi gözaltında alır soluğu...Ben yatırımcı bulamasalar bile patronun kendisinin alacağını ya da birilerine aldiracagini düşünüyorum. Burada tek sıkıntı 6 AY SATAMAMA SARTİ BENCE... Bu şart patronun hesabını bozdu bence...Eğer bu şart olmasa patron hisseyi yukarılara götürüp ky nin kucağına bırakacaktı bence... Herşeyin hayırlısı... Herkes kararını iyi ve kötü seneryolari düşünerek versin...

7. YİGİT BARAN siz neler dusunuyorsunuz? Biliyorum 22 Subata kadar yorum yapmayacağım dediniz ama süre azalıyor ne olur sizce????

8. İyi akşamlar. Ben de fikrimi sunayım.Durup dururken kimse tahsisli için başvuru yapmaz.Var ki bir alacaklı, bir ortak niyeti başvurusu o yüzden yapıldı diye düşünüyorum. Yoksa niye Spk nezdinde karışmayı çizsin ki.zaten atacağı bir mermi kalmıştı..biz ky ler nezdinde zaten çizdirdi de..Burada Spk mı zorladı onu da bilemeyiz tabi ne de olsa özkaynak erimişti..Gelecek olan paranın nerelere aktarılacağına dair Kap ta açık açık planları yayınladılar.Demek ki kesin gözüyle bakılıyor, yoksa niye kafa patlatsınlar ve Kap ta yayınlasınlar ki..Mantıklı düşünüldüğünde alternatif ve şıklar değerlendirildiğinde normal şartlarda bu işin olumlu bitmesi lazım.Ama terazinin öbür tarafına da bakınca da karakterli !!! bir firma sahibi var. Bekleyip göreceğiz. Umarım olumlu sonuçlanır da ben dahil millet bu karakterli Tamcık tan kurtulur.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Sayfa 222/300 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •