Sayfa 184/300 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yatırım dün aldıklarını verdi, gedik hala aktif tahtada 1 milyonun çoğu da onun, alacağını aldıktan sonra silecektir kalanını...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabır, sabır, sabır... Öyle hemen kazanmak yok bu hissede.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

3. Dogru yorum.eskiler tecrubeli...1puan için 800 bin satmış, burdan bise olmaz..tahsisli olumlu olursa bir tavan görürse iyi..ytd..

4. Eyyy Egeli yine yanıltmıyorsun bizleri,

Yeni Yatırımcı arkadaşlar dikkat edin bu tür şirketlerin hissesini almadan 40 kere düşünün illakide bir yatırım firmasına ve uzmanına danışın.

Bunun sorunu güven ve istikrar, ikisinide 10 yıllardır bu hissede hiç göremedim ve ben hâlâ kazanamadım. Şirkete 100 milyon bile girse amaç büyümek değil,

Artık hissenin 1 TL lere gideceğinden de şüpheliyim, bunlar kendilerinden başka kimseye kazandırmaz çünkü hissenin çoğu küçük yatırımcıda, gelecek haberle 1 TL ye gitse bile mutlaka yine yeni gelen küçük yatırımcıya malı bırakacaklardır. Bundan sonra Fiyatı da baskılayacaklardır, çünkü sana bana kazandırmaz bunlar, git gellerle kendileri kazanır artık. şirkete güvenip hisseye girecek gerçek kurumsal yatırımcı da yok herhalde.

1 TL ye nitelikli ve kurumsal yatırımcılara sermaye artırımı sonucu satılacak hisseler gerçekte 1 TL ye mi satılıyor acaba, yoksa başkasından alınan ve bir amaç için kullanılacak olan emanet bir paramı. 1 TL ye anlaşılan bir hisse fiyatı neden hala 0,60 larda gezmektedir, 1 TL ye alan yatırımcı şu durumda zararda değilde nedir, fiyatını çoktan 1 in üzerine atması lazım değilmiydi. Başka bir hissede böyle bir haberin duyumu bile anında fiyatı ikiye katlardı, Bu baskılama nedendir. Bi Delaware ler mi dönmektedir.

Aklıma Morris ile yaşananlar gelmekte,

Sermaye artırımı sonrası, eski nitelikli yatırımcımız morris le yaşanılanlar gibi durumları mı yaşayacağız yoksa, hatırlayın o zaman fiyatı 1,6 TL lere çıkartmışlardı, sonra acımasızca 0,30 a kadar milletin kucağına verdiler, sürekli 1,30 -1,40 lardan milyonlarca lot hisse alım haberleri geldi. Bu haberlerle millet 3 lere 4 lere gideceğini sanıyordu çünkü yüksek fiyattan milyon lotlar alınıyordu Morrisin yüksekten aldığı ve ucuza satarak zarar ettiği sanılsada muhtemelen kâr etti, gerçekte de Morris var mıydı yokmuydu onuda bilemiyoruz. İnşallah böyle bir şey şimdi yapılmıyordur.

Her türlü hareketlerin yaşanabileceği ama hep küçük yatırımcının kaybettiği bir kağıttır egcyo..

Nasıl bir duygudur bu ya, hissedarı ve ortağı olduğum şirkete hiç güvenemiyorum hele hele olumlu hiç bakamıyorum.. Yıllardır yaşananlar ve yaşattıklarından olsa gerek.

Günümüz şartlarında Yükselen bir değer olan Türkiye de, şu şirketin haline bak. Bizim köyün besici Osman'ı çiftliğin başında olsa nitelikli yatırımcıyada gerek yoktu.

Benimkisi düşüncelerden ibarettir.
    Hayal ve halüsinasyon da olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.değildir.

5. Bu haftaki bultende belli olur cokta kasmaya gerek yok yeni yila ya sevincle gireriz ya hüzünle: )

Bist yükselişteyken bu hissenin de yükselmesi çok nadirdir. Şaşırt bizi spek efendi.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

7. Spk haberi kap a dustu

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sermaye arttırımı onaylanmış. Sizce yarın ne olur

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 184/300 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •