Sayfa 389/952 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Ocak şubata kadar işimiz zor

2.  Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    Ocak şubata kadar işimiz zor
    2019 yılınin tamami bu hisse özelinde zor geçebilir

Ancak tsgyo borçlarını bedelli ile azaltıp konsolide bilançoda bu şirket nedeniyle yazılan zararı artıya cevirebilirse ulkenin ekonomiside düzelme sinyalleri verirse bu fiyatlardan alınmadığı için üzebilir.ayrica yurtdışı kredi maliyetlerinin düşmesi de gerekmekte bunun için fed 'in faiz artirimlarininda durması gerekiyor yoksa işimiz gerçekten zor

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Kepazeliğin önde gideni banka hissesi!!
    BAKSANIZA bu ne fiyat yahu bir banka??!!

5.  Alıntı Originally Posted by Borsakolik Yazıyı Oku
    Kepazeliğin önde gideni banka hissesi!!
    BAKSANIZA bu ne fiyat yahu bir banka??!!
    Yahu sizi sayıyla mı üretiyorlar ne kepazeliği arkadaşım? Şirketin piyasa değeri defter değerinin yarısından fazla e zaten sektör ortalama olarak %30 primli seyrediyor bizimki %46. Bu kadar boş laf komik gerçekten farkında mı kimse bilmiyorum borsa çöktü banka hisseleri göçtü normal bunlar, zaten bu kadarından bir habersen kumar oynuyorsun demektir. Teknik olarak hisse tam alım pozisyonunda zaten şirket dün 0,71 den bugünde 0,73 ten geri alım yaparak beni destekledi. Peki şimdi ne olcak? Tabiki başta geri alıma bir miktar devam edeceklerini düşünüyorum yarın büyük ihtimalle bir miktar daha alacaklar ve sonrasında genel kurulda yüksek miktarlar açıklanacak akabinde yükseltecekler fakat ederi miktarda:.. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by adamolanbilir Yazıyı Oku
    Yahu sizi sayıyla mı üretiyorlar ne kepazeliği arkadaşım? Şirketin piyasa değeri defter değerinin yarısından fazla e zaten sektör ortalama olarak %30 primli seyrediyor bizimki %46. Bu kadar boş laf komik gerçekten farkında mı kimse bilmiyorum borsa çöktü banka hisseleri göçtü normal bunlar, zaten bu kadarından bir habersen kumar oynuyorsun demektir. Teknik olarak hisse tam alım pozisyonunda zaten şirket dün 0,71 den bugünde 0,73 ten geri alım yaparak beni destekledi. Peki şimdi ne olcak? Tabiki başta geri alıma bir miktar devam edeceklerini düşünüyorum yarın büyük ihtimalle bir miktar daha alacaklar ve sonrasında genel kurulda yüksek miktarlar açıklanacak akabinde yükseltecekler fakat ederi miktarda:.. ytd
    pd/dd 0.5 fk oranı 3.2 bu hissenin. Yani bugun şuan ki bilançodan şirketi satsalar hepimiz en az 1.40tl alırız hisse başına, sırf piyasa değeri, bugun muhasebesel değerinden yarı yarıya ucuz olduğu için. ki banka sektörü f/k ortalaması 4.5 zaten. Bu verilerin türkiye gibi olan ülkelerde işlemediğini de açıkça biliyorum ancak kendim mali müşavir olarak sana sadece pd/dd üzerinden bile gitsek bu hissenin 1 i geçeceğinin garantisini veririm , garantisini veririm ama zamanı nı veremem işte mesele de bu zaten bunu kimse veremiyor ancak parası olan bunu belirliyor maalsef o zamanı da kimse bilmiyor. Sorun burda. Belki 1 ay var beki 3 yıl. Olayı artık tamamen kumarhaneye döndürdüler. Ben grafik den anlamam muhasebeye bakarım verilere bakarım. Bakıldığında bu hissenin gitmesi lazım, ama gitmiyor. İşte insanların isyan ettiği bu. Onaylamıyorum ama küfür ettiği konu da bu. Yapılan psikolojik savaş. Sabreden kazanacak. Bekleyen kazanacak.

Çok da fazla takmayın. 3 plastik torba parasına banka hissesi alıyorsunuz. Düşmüşken alın gitsin işte.

Defter değeri 1.33 TL. PD/DD=0.54.

En son dönem karı 325 milyon TL. Sonuçta aldığınız kağıt Bir CEMAS ya da YYAPI değil.

Bu hisseyi kaç defa alıp sattığımı hatırlamıyorum bile, hepsinde sağ olsun kar bıraktı ama artık uzun vade tutmayı düşünüyorum.

Düştükçe de alıma devam edeceğim. İnşallah bedelsiz+temettüye devam eder.

TSGYO'ya para aktardık temettü ya da bedelsiz yok derse elden çıkarırım yoksa dursun yıllarca bir zararı yok.

8.  Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    pd/dd 0.5 fk oranı 3.2 bu hissenin. Yani bugun şuan ki bilançodan şirketi satsalar hepimiz en az 1.40tl alırız hisse başına, sırf piyasa değeri, bugun muhasebesel değerinden yarı yarıya ucuz olduğu için. ki banka sektörü f/k ortalaması 4.5 zaten. Bu verilerin türkiye gibi olan ülkelerde işlemediğini de açıkça biliyorum ancak kendim mali müşavir olarak sana sadece pd/dd üzerinden bile gitsek bu hissenin 1 i geçeceğinin garantisini veririm , garantisini veririm ama zamanı nı veremem işte mesele de bu zaten bunu kimse veremiyor ancak parası olan bunu belirliyor maalsef o zamanı da kimse bilmiyor. Sorun burda. Belki 1 ay var beki 3 yıl. Olayı artık tamamen kumarhaneye döndürdüler. Ben grafik den anlamam muhasebeye bakarım verilere bakarım. Bakıldığında bu hissenin gitmesi lazım, ama gitmiyor. İşte insanların isyan ettiği bu. Onaylamıyorum ama küfür ettiği konu da bu. Yapılan psikolojik savaş. Sabreden kazanacak. Bekleyen kazanacak.
    Ben de bunu söylüyorum, yani forumda patrona laf edenler mi dersin şirkete küfür edenler mi hepsinden dolmuş. İsyan etme sebepleri para kazanamamaları sanki herkes onlara para kazandırmak zorundaymış gibi...
    Siz ne güzel bilançoya bakmışsınız ve yatırım yapmışsınız zaten herkes bu şekilde düşünse iyi bilançosu olan şirketler yükselecek fakat diğerleri çoğunlukta olduğu için aç gözlü cahillikleriyle piyasayı kumarhaneye döndürüyorlar sonra ona buna küfür ediyorlar.

Sayfa 389/952 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •