Sayfa 84/952 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 665 - 672 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bide bedelsizlerle geçirir bunlar...Ben nezaman bilanço bekledi isem ne zaman sermaye artırımı bekledi isem HUSRAN.Neden dediğiniz gibi içerden önceden öğrenenler malı boşaltıyor...Bizde trene bakar gibi bakıyoruz...Valla Zarrrap davası açıklanıncaya kadar yeni bir banka kağıdına bulaşmam kendi adıma...YTD
    Bizim zarrap la falan ilgimiz Yok ama şu ertelenen vergi alacakları ile ilgili bir bilanço düşüşü oldu. Tskb normal de bu düşüşlerde yani endeks olarak çok sağlam dururdu. Şu an bende şaşkınım. Beklemek gerekiyor. 1.55 maliyetim var. Bilinçli olarak düşüyor diyebilmek istiyorum.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Bizim zarrap la falan ilgimiz Yok ama şu ertelenen vergi alacakları ile ilgili bir bilanço düşüşü oldu. Tskb normal de bu düşüşlerde yani endeks olarak çok sağlam dururdu. Şu an bende şaşkınım. Beklemek gerekiyor. 1.55 maliyetim var. Bilinçli olarak düşüyor diyebilmek istiyorum.. ytd

Ben zaten TSKB ile zarrap arasında direk ilişki kurmadım Ama Halk Bankasına gelebilecek yuklu bir ceza tüm pıyasaları ve özellikle bankacılık sektörüne olumsuz yansır...Yoksa 2 sene beklense zararda çıkar parada bırakır ama biz 1 gün sabredemiyoruz gelişmeler yüzünden.Avrupada parlementolar gündemsizlik yüzünden toplanmıyor bizde günde 5/6 gündemi birden yaşıyoruz...

3. Zarrabla filan ne alakası var? Adamlar çullandı tahtaya kan kusturuyorlar.
    İstedikleri gibi ayar çekiyorlar. A1, Meksa, Yatırım Finansman bağlamışlar robotu, al gülüm ver gülüm fiyata baskı yapıyorlar.
    İşbankası da bu işin içerisinde olmalı ki karar aldıkları hisse geri alımına dair 1 lot bile satın almadılar. Değilse İşbankası bu fiyatların ne kadar mantıksız olduğunu bilmez mi?
    Biz küçük yatırımcıların en büyük silahı sabır. Bizden ümidi kesmeli ki yukarı taramalı tahtayı. Buralardan mal geldikçe kaldırmaz hatta basar.
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

4.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Zarrabla filan ne alakası var? Adamlar çullandı tahtaya kan kusturuyorlar.
    İstedikleri gibi ayar çekiyorlar. A1, Meksa, Yatırım Finansman bağlamışlar robotu, al gülüm ver gülüm fiyata baskı yapıyorlar.
    İşbankası da bu işin içerisinde olmalı ki karar aldıkları hisse geri alımına dair 1 lot bile satın almadılar. Değilse İşbankası bu fiyatların ne kadar mantıksız olduğunu bilmez mi?
    Biz küçük yatırımcıların en büyük silahı sabır. Bizden ümidi kesmeli ki yukarı taramalı tahtayı. Buralardan mal geldikçe kaldırmaz hatta basar.
    Bizim 3-5 bin malımıza göz diktiklerini zannetmiyorum başka birşey olmalı

5. Bence bir şeyler dönüyor.. tskb gyo değerleme raporu falan bir şeyler var. Kapta açıklanmış göremedim. Ytd

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Evet bedelsiz gelmesi gerekiyor. 10-15 gün içinde alabiliriz. İnşallah o zamana kadar biraz toparlar. Geçen yılki fiyatının altında.. ytd

Bedelsiz hisse dağıtım izni için SPK'ya başvuru yapıldı mı?

Önceki yıllardan hatırımda kalmış, geçmişte bedelsiz dağıtıldı dağıtılacak beklerken KAP'a düşen bir haberde bedelsiz onayı için SPK'ya başvuru yapıldı haberi genel kuruldan uzunca bir süre sonra gelmişti.

Paşa gönülleri ne zaman isterse o kadar geciktirilebileceğini gözardı etmeyelim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Bedelsiz hisse dağıtım izni için SPK'ya başvuru yapıldı mı?

Önceki yıllardan hatırımda kalmış, geçmişte bedelsiz dağıtıldı dağıtılacak beklerken KAP'a düşen bir haberde bedelsiz onayı için SPK'ya başvuru yapıldı haberi genel kuruldan uzunca bir süre sonra gelmişti.

Paşa gönülleri ne zaman isterse o kadar geciktirilebileceğini gözardı etmeyelim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

http://m.borsagundem.com/haber/tskbd...vurusu/1185412

8. Normal de tskb bu tür düşüşlerde endeksin en dirençli hissesidir. Malum amcalar bedelsiz verecekler ya eee fiyat düşük olsunki bedelsiz sonrası bölünmede toplamak kolay olsun. İnşallah hesapları ters döner... ytd. Beni bağlar

Sayfa 84/952 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •