Sayfa 172/952 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Bugün Twitter da biri TSKB yi alacaklar. Daha sonra işctr ve avanelerini ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Alacaklar derken

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

3. Mavideniz düşüncen nedir yorum alabilir miyiz?

4. Sallıyorlar

Alıntı Originally Posted by asparuh Yazıyı Oku
    Her birim inişin ekranda 2k eksi yazıyor.Ben dayanamıyorum da büyükler nasıl dayanıyorlar.Neyse seçim sonuçlansa da bir rahatlasak.Yok terste kalıp bir de dışarısı karışırsa yandı gülüm keten helva.Dayanma sürem azaldı.Zarar koldan bacağa dönerse ...Umarım gelecek güzel günlere gebedir.Ha açığa satışçılar, satışçılar daha devam derlerse de eyvallah. Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. "Yatırım tavsiyesi değil sesli düşünmedir."
    21 haziranda yazdığım yazımdan beri sabırla ve inatla bekledim ve sonunda 3/4 hissemle bugün vedalaştım.Kalanı ne kadar tutarım bilmem ama bu hareketler neye gebe görmek için bir müddet daha bekleyeceğim.Bedelli yapacaklar da hisseyi birli rakama mı atacaklar, kalkınma bankaları haberlerini kullanarak hisse mi çıkıyorlar; OVP geleceğini mi alıyorlar? Ne planladıklarını ancak zamanla görürüz. Ancak son dönemde bankacılıkta doğru yönde duramayanları baya bir hırpaladılar. Dikkatli olmakta fayda var.Umarım kazananlardan ve doğru hareket edenlerden oluruz.
    "Konuşulması gereken yerde konuşmak, susulması gereken yerde de susmak bence doğru olandır." Söylediklerim yatırım tavsiyesi değil sadece sesli düşünmedir.

6.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Bugün Twitter da biri TSKB yi alacaklar. Daha sonra işctr ve avanelerini ytd

Sallıyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    Sallıyorlar

Twitter ı olan varsa baksın ytd

8. Bu kagıt daki 2 gündür tüm hareketler bana bir kişiyi hatırlatıyor hiç bir yabancı bu tarz işlem yapmaz .bu işlemleri tamamı bence Galip Öztürk e ait metro ve şeker cok mimlendiği için hareketi başka kurumlara kaydırmış Adana c de ak be yatırım finans kullandı. Burda teb ve Oyak ve garanti. Bi müddet buralarda oyalanır ve en az 2 katına çıkarır Galip . Ytd.

Sayfa 172/952 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •