Sayfa 229/446 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 3563 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1. Vay vay dun verdik yarin alak bari. Napmislar tahtayi. Resmen tecavuz.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin meğlemi olsa kendi kafasına sürer.

2. Bir babayiğit çıksa spk nın kararıyla beraber o 2.200.000 lotu onların bir tarafına sokar ama bakalım.Yarın bu haberin etkisiyle tahtada babayiğit çıkmazsa vurabildikleri kadar aşağı salmaya çalışıp malı almaya çalışacaklardır.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. cusan bu asla yanıltmaz, 2 altı çok yakın 2.20 üstü çok uzak. 2.40 science fiction hele bir yüksek maliyetlileri tıpır tıpır bi döksün bakalım.

4. takas dökumü varmı arkadaşlar

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    cusan bu asla yanıltmaz, 2 altı çok yakın 2.20 üstü çok uzak. 2.40 science fiction hele bir yüksek maliyetlileri tıpır tıpır bi döksün bakalım.
    Hayırdır birader açıkçılardan birisi sensin sanırım 2 nin altı bu bilanço bu ortalama ile science fiction 2.20 yarın açılış fiyatı 2.40 da çok yakın 2 gün dür mal alanların hiçbirisin ortalaması 2.35 in altı değil hisse son 10 dakkada panikle gereksiz yere 20 kademe daha saldı artık açıkçıda olmayacağına göre yarın toplanıp sonrası yukarıya devam eder konsalide bilançoda iyi olursa sonrası daha da yukarı olur bence

6. bence yarın toparlanacak
    Attached Images Attached Images

7.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Sen pek matematik bilmiyorsun sanırım açığa satanlar olduğu için hisse bu kadar sert düştü şimdi bu adamlar daha fazla açığa satamıyacakları için ki 15 gün ayrıç açığa satılan malın günlük maliyeti olduğu iiçn gerçe alıcı burdan alımı sürdürürse bu açığa satanlar ne yapacak dersin biraz düşün bakalım yarın panik halinde kapanmaya çalışacaklar nerden bulurlarsa akıllı birisi gelip hisseyi tavan tavan götürürse o açıkçıları o zaman gör sön
    Evet, matematikten hep cakardim orta okulda, o yuzden edebiyata gectim lisede.

8. Ben gözümü 10 tl ye diktim dostlar.

Sayfa 229/446 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •