Sayfa 231/446 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: CUSAN - Çuhadaroğlu Metal

1.  Alıntı Originally Posted by ayaz52 Yazıyı Oku
    bunları bırakalım şimdi cusana dönelim.bugün ne bekliyor bizi
    yukarıda yazıldı, science fiction falan filan. hani şuraya yakın , buraya uzak denildi ya...

2. 3 gün önce dikkat dedim spk yı uyandırmayın dedim adamlar uyandırdı bir kere spk şimdi her hareketlerini izleyecek.Formet bakın ne hale geldi bugün.Spk ile fazla uğraşmayacaksın.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Bankacı54 Yazıyı Oku
    3 gün önce dikkat dedim spk yı uyandırmayın dedim adamlar uyandırdı bir kere spk şimdi her hareketlerini izleyecek.Formet bakın ne hale geldi bugün.Spk ile fazla uğraşmayacaksın.

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spk da dönem arkadaşım var...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by ayaz52 Yazıyı Oku
    bunları bırakalım şimdi cusana dönelim.bugün ne bekliyor bizi

arşiv affetmez maliyet çok yüksek değildir umarım.

5. yenilere tekrar sesleniyorum: gidiyor diye atladınız ya, şimdi zararına verin geri malımızı oyununu oynayacaklardır. bir süre bunaltacaktır, bezdirmeye çalışacaktır.sinirleri sağlam olan (yada ekrana bakmayan-8 ,9 gün sonra nispeten daha yüksek olabilir fiyat) az zararla yada kafa kafaya , olurya karlı bir şekilde ayrılma fırsatınız olabilir. relaks.

6.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku

arşiv affetmez maliyet çok yüksek değildir umarım.
    benim saklicam bişi yok orda dediğim gibi 0,85 den 15000 lot aldım ve maliyeti düşürerek karına sattım özdericide sıkıntı yok

7. arşivin affetmediği şey basit maliyet hesabında bile zorlanan ky nin borsa da nasıl para kazanacağı ? kim takar kaçtan aldığını kaçtan sattığını. iyi seanslar.

8.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    arşivin affetmediği şey basit maliyet hesabında bile zorlanan ky nin borsa da nasıl para kazanacağı ? kim takar kaçtan aldığını kaçtan sattığını. iyi seanslar.
    boş boş konuşup asabımı bozma.o zaman senin burda ne işin var.özdericideki zararını cusan damı çıkarmaya çalışıyorsun.ama bence özderici gibi bunada takıldın.önce sen öğren borsayı sonra bana akıl ver.

Sayfa 231/446 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •