Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 123 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Şikago 56

Bizdeki cıvıklamalı holdingasyon = Amerikan ordusu
    Tepeyi ele geçirdin ya
    Yönetme zor
    Doğu ordularında tepeyi ele geçirme zor yönetme çucuk oyuncaa

Yani orda yk ya girme kolay
    Ordan atılmama için
    Çocuğuna saçma sapan isim koyup
    Teyzoş gibi laçka hitaplar kullancan
    Yoksa atarlar zaten
    Kültürel uyumsuzluktan barındırmazlar

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Vehbi amca ikili tepe yapmasın?
    çoktan seçmeli kıymetli ve kıyametli** ( **yani doğuş yaşayış ölüş üçlüsü sonrası kıyam merhalesinden geçecek olan varlık türü ) değerli aziz dostum el-cisim el cefirun kaddesallahu- sirrahu jmk99 bey hazretleri ;

efendim bendeniz genel geçer piyasa tabirleri ile grafiklerdeki oluşumlara ( görüşümler ) anlam tanımlaması eylemiyorum... Yani ikili tepe ikili dip , şu bu o falan bunları geçiniz efendi... önemli olan risk aldığında ne kadar yüklenebileceğini ( hem zarar hem minimum kar ) bilmek ve uygulamak ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    çoktan seçmeli kıymetli ve kıyametli** ( **yani doğuş yaşayış ölüş üçlüsü sonrası kıyam merhalesinden geçecek olan varlık türü ) değerli aziz dostum el-cisim el cefirun kaddesallahu- sirrahu jmk99 bey hazretleri ;

efendim bendeniz genel geçer piyasa tabirleri ile grafiklerdeki oluşumlara ( görüşümler ) anlam tanımlaması eylemiyorum... Yani ikili tepe ikili dip , şu bu o falan bunları geçiniz efendi... önemli olan risk aldığında ne kadar yüklenebileceğini ( hem zarar hem minimum kar ) bilmek ve uygulamak ...
    Üstad-ı azam pek değerli sayın sütbıyık,
    Grafiği ilk gördüğümde sütyene benzettim o kadar.
    Saygılarımı sunuyorum efendim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. el-cisim ve el cefirun şahsi uydurmamdır ... lûgatlarda ısrarla aramayınız ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

6. yaşam seviyor sevmiyor , seviyor sevmiyor diye yapraklarından umutlandıran bir masum çiçek gibi günden geceye , geceden güne ruhumuza vuran ışık demeti olsa idi , üçüncü bir yol aramaz idik . işte budur sözlerim ...

Sayın Sütbıyık
    Merakımı bağışlamazsanız
    Avatarınızdaki profildeki o şapkalı şahsiyet kim ?
    Bi kıral mı?
    Vasco de gama mı?
    Tamamen tahmin

8. gerçekten ben de bilmiyorum , internetten profilim için eski resimleri ararken bulmuştum... bi bakayım eski internet geçmişime nereden bulmuşum .. kimdir ...

Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •