Sayfa 75/153 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 593 - 600 arası.

Konu: U.v. Temettü yatırım planım(portföyüm)

1. Onu bilmiyorum mevcut lotlarla aciga satilip satilmadigini.

Mantiken yeni alicilarla aciga satiscilarin karsilanmasi gerekiyormus gibi geliyor. Icerigini bilmedigimden yorum yapmayayim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

https://www.temettuemekliligi.com/20...-olan.html?m=1
    Özsermaye karlılığı yüksek şirketler.

https://twitter.com/09efemaydin/stat...853421568?s=19
    25 şirkete kadar kap bildirimleri telefonunuza otomatik olarak gelebiliyormuş ben de yeni öğrendim paylaşmış olayım.
    İyi akşamlar...

4. 2019'DA PROTOTİP, 2022'DE SERİ ÜRETİM Yerli otomobilin yeni teknolojiye uygun, tüm dünya ile yarışta Türkiye’yi teknolojik olarak sıçratacak bir yapıda olacağını söyleyen Hisarcıklıoğlu, "Bu otomobil yeni teknolojiye uygun, bütün dünya ile yarışta da Türkiye’yi teknolojik olarak sıçratacak şekilde bir yerli otomobil olacak. Tamamen elektrikli. Bildiğimiz klasik otomobil üretiminden tamamen farklı. Türkiye’yi teknolojik olarak, kişi başı düşen geliri 10 bin dolardan 25 bin dolara sıçratacak bir adımın inşallah başındayız. 2019’da Allah nasip ederse prototip, en geç 2022’de de otomobil fabrikadan çıkmış olacak" dedi.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Doğruluğu nedir bilemiyorum ama burada da paylaşayım.
    Bildiğiniz gibi borsamızın yaklaşık yüzde 65'i yabancı yatırımcılardan oluşuyor.
    Günlük işlem hacminin ise yüzde 75'den daha fazlasını yerli yatırımcılar oluşturuyor.

6.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Bildiğiniz gibi borsamızın yaklaşık yüzde 65'i yabancı yatırımcılardan oluşuyor.
    Günlük işlem hacminin ise yüzde 75'den daha fazlasını yerli yatırımcılar oluşturuyor.
    Yani yerli trade yapıyor yabancı yapmıyor

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Kim yerli kim yabancı kim bilir. Bu tarz kalıplaşmış kabuller üzerine yorum yapmadan, şunu rahatlıkla söyleyebilirim.
    Ky karda oturmayı bilmez acelecidir beyin hemen sat mesajı verir.
    Lakin zararda oturmayı iyi biliriz. söver sayarız benliğimize döneriz. Zararın acısı mutluluğun keyfinden daha fazla bağımlılık yapar.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

https://youtu.be/2O-nU51IEDQ
    Borsaya yeni başlayanların yaptığı beş hata.

Sayfa 75/153 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •