Sayfa 147/611 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Bu arasa bugün EKGYO öncülügünde GYO larda patlama yasanabilir, ben dünden yerimi almistim! Zaten hisse tarihi dipleeinde...

Gesendet von iPhone mit hisse.net
    Bu faydasizin ne tarafa dogru patlayacagini tahmin etmek zor degil
    Ya mal gibi durur ya da %-1 veya %-2

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by icruy Yazıyı Oku
    Bu faydasizin ne tarafa dogru patlayacagini tahmin etmek zor degil
    Ya mal gibi durur ya da %-1 veya %-2

Valla ben Gyo larin basi olan EKGYO yu kemdime baz aliyorum. Benim üzüldügüm türk Borsasinda ki kücük yatirimcinin gercekten cogunun kücük ac oldugudur! Yoksa bu baskilayanlar bu kadar rahat hareket edemezdi. Bir lafinda sirkete 2015 de 1,20 lerden hisse aliyor ama buralarda mal gibi bakiyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

3. Vay a.q hissenin yüzüne kimse bakmiyor, kimsenin beklemeye sabri yok ama unutulmamasi gereken borsada bekleyemeyene corba olmadigidir! Para kazanmak aslinda bekleyebilene bu tahtada cok kolay Gyo endeksi de hazir %2 primliyken... Arsive girsin Fiyat araligi 0,88-0,89!!!

Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Vay a.q hissenin yüzüne kimse bakmiyor, kimsenin beklemeye sabri yok ama unutulmamasi gereken borsada bekleyemeyene corba olmadigidir! Para kazanmak aslinda bekleyebilene bu tahtada cok kolay Gyo endeksi de hazir %2 primliyken... Arsive girsin Fiyat araligi 0,88-0,89!!!

Kimsenin yuzune bakmamasinin sebebi 5 senedir sabredenlerin parasinin dolar bazinda 3 te 1 'ine dusmesi olabilir. Sinirler daha cok yipranmasin diye alternatif maliyeti hesaplamiyorum bile.

Amacim sizi yanlislamak degil , bu cöpü dusunenlerden 1 kisiyi kurtarsam kardir.

5.  Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Vay a.q hissenin yüzüne kimse bakmiyor, kimsenin beklemeye sabri yok ama unutulmamasi gereken borsada bekleyemeyene corba olmadigidir! Para kazanmak aslinda bekleyebilene bu tahtada cok kolay Gyo endeksi de hazir %2 primliyken... Arsive girsin Fiyat araligi 0,88-0,89!!!

Dün yazdik bugüne nasiplendik, insallah birilerii de nasiplendirmistiriz. 0,88 maliyetli yavrular 0,91 den sahibine paketlendi alanda kazansin! Bir günde yaklasik %4 ! Sabri olana ekmek var ama cok hantal bir hisse! Kalanlara sabirsiz bol kazanclar...

6.  Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Dün yazdik bugüne nasiplendik, insallah birilerii de nasiplendirmistiriz. 0,88 maliyetli yavrular 0,91 den sahibine paketlendi alanda kazansin! Bir günde yaklasik %4 ! Sabri olana ekmek var ama cok hantal bir hisse! Kalanlara sabirsiz bol kazanclar...

Tebrikler gule gule harcayin.

7. halk gayrimenkul 87 gün vadeli 100 milyon kira sertifikası ihracını tamamlamış. 87 gün sonra 100 milyon ödemeyi nasıl yapacak anlayamadım :S

Adamlar ciddi ciddi alıyorlar. 0.94 ile 0.99 arası toplam 9m lot alım emri var, yiyorsa satın diyorlar. Ama üstte zahmet edip tavan yaptıracak 2m lotu (1.00-1.09 arası) tek hamlede çekemiyorlar. Bakalım nasıl sonlanacak.

Sayfa 147/611 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •