Sayfa 270/611 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by yusufguner Yazıyı Oku
    Halk Yatırım:

HALK GYO için hedef fiyat 1.05, tavsiye AL

4. çeyrek bilanço değerlendirme raporu:
    https://yatirim.co/rapor/halk-hlgyo-...000/index.html
    Bunlar ne yuzle hala analiz manaliz yayinliyorlar yaa. Utanmadan milletin soyulmasina izin verdikleri yetmiyormus gibi bir de hedef fiyat falan vermeler.

Insan ister istemez bunlarin ceteyle organize isler icinde olduklarini dusunuyor. Yoksa bir sirket kendi grubunun malinin bu kadar ezilmesine , gercek yatirimcisinin bu kadar bitirilmesine nasil musaade eder.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Son düzenleme : icruy; 16-02-2019 saat: 15:30.

2.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    arkadaşlar kağıda bilanço için atlamayın diye uyarmıştım dün akşam.

şimdi pastayı ekliyorum. ve bu garanti yatırım çeteden değil ben ilk kez görüyorum kağıtta.

bu arkadaş çeteden değilse ve bilançoya bakıp aldıysa ve çete malı kitlediğini sabah inceden yazmıştım.

bakın şimdi bu kişi birde eğer kredili mal aldıysa bundan nasıl kan alacaklar.

izleyin görün.. nasıl süründürecekler maliyeti 76 dan 2.3 milyon lot mal aldı. kabak gibi.

1.6 trilyonun nasıl rezil edileceğini izleyecekseniz eğer bu alımı yapnın parası yok ise daha fazla. !!!!! rezaleti izleyin !!!

Ben kağıttan çıktığım altın almıştım ama gözüm burada tabiki ömrümünbir kısmını verdiğim için !!!!!!!!
    Daha karpuz kesecektik!

3. sıkıştı baya bakalım nasıl ve hangi yöne patlayacak 0,74 altı stop

4.  Alıntı Originally Posted by Sibernetik1 Yazıyı Oku
    sıkıştı baya bakalım nasıl ve hangi yöne patlayacak 0,74 altı stop
    Halka arzdan beri sıkışık......Milleti iyi sıkıştırdılar....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. rezalet nasıl arkadaşlar

işlem bile olmuyor. garantide ki arkadaş küçük yatırımcı ise paran *** oldu 1.8 trilyon ertesi günde aldı kalan parasıyla bariz KY işlemi

rezalet..

6. bu salak speğin kağıdında nasıl aylarımı harcamışım yahu. 86 idi ilk aldığımda.. tarihi dibi 72 75 miydi neydi gitti 60 a düştü tarihin en iyi bilançosuyla.

nasıl bir ********lik ya..

moralimizi bozdu nefret ettik herşeyden !

7. Yahu. Arakadaşlar bu madof sistemi sirketin aktiflerini gecirmezzsin pasif durağan mal varligigini geçirirsin ve böylece şişiren başlar sirk eti halka arz edersin ilk beş sene de yüzde onlarla kar dağıtımı yaparsın bunu yaparkende hiç bir sıkıntı olmaz yasal dir bu şirketler karli göstermek için de değerlendirme kuruluşları vebu kuruluşa bilgi belge veren yerel emlakçılar tedarik edersin çünkü bu emlakçılar hepsi değerlerinin %25 30fiyat söylerler olur sana katrilyonluk eşşek yani küçük sirtina yüklenmiş bir silah böylelikle soygun varrrrrrr daha bitmedi de mahkemelik olabilirim o yüzden bu kadar yeter yetmezse yazarım ytd yazıyım da

8. Bu cöp , endeksin artisi kadar geri gelirdi normalde hala dusmedi. Kapanisa artik nasipse.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 270/611 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •