Sayfa 266/612 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 4889 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bu takas neye delalettir ????????????

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Milleti kazıklamaya...Yıllardır yaptıkları gibi...Yatırım Tavsiyesi Değildir....

3. Allahsız piramit 1 milyon lota yakın mal verdi sabahın köründe 76 dan.

4. arkadaşlar ben çıkıyorum borsadan yetti artık. başladığım macerayı sonlandırıyorum altınımı alıp oturacağım bu ne ya ! benden bu kadar !

5. aman allahım 26,000,000,tl zarar açıklayan mrgyo bile bizi solladı geçti 0,80 tavan. yönetim allah belanızı versind erhal istifa edin.YADA YÖNETİM UYUMA HİSSENE SAHİP ÇIK.. PRESTİJ YERLERDE YUH SİZE.2013 DE 1,35 DEN GİRDİNİZ HER YIL DÜŞTÜNÜZ 0,60 LARA KADAR GEBERDİNİZ Mİ YAHU.HER DÖNEM AÇIKLADIĞINIZ KARLAR NERDE KAÇ KATRİLYONLUIK OLDUNUZ.BİSTTE İLK 3 E GİRDİNİZ RESZİLLİKTE. SPK UYUMA YA KAYYUM ATAYIN BU HIRSIZLARA YADA GÖZALTI PAZARINA ATIN. MİLLETİ ALENİ SOYDULAR

6. Yönetim istifa yönetim istifaaaaaaaaaa

7. Yönetim istifa

8. HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    HLGYO
    İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak Kullanımları
    Gönderim Tarihi
    12.02.2019 18:07:56
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel) A+ A-
    Özet Bilgi
    Yönetim Kurulu Üyesinin İstifası Hakkında
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    Yoktur.

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakan Özyol, 11.02.2019 tarihinde görevinden istifaen ayrılmış olup, Yönetim Kurulu'muzun gerçekleştirmiş olduğu 12.02.2019 tarihli toplantı neticesinde, istifasının kabulüne karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Yorumsuz...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 266/612 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •