Sayfa 21/58 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 161 - 168 arası.

Konu: AKSUE - Aksu Enerji

1. merak ediyorum 12 milyon bulup Göltaş sermaye arttırımına katılmayan insanlar...bu kağıt nasıl olduda 80 milyon değer kazandı.
    yatırımcıdan 20 milyon usd yi hangi amaçla hibe ettiniz.burda 1 lotu dahi olan insanlar kesinlikle haklarını helal etmiyor.hepiniz allaha havalesiniz.Yatırımcı hakları namusunuz olmalı.ama nerde.gerçekten yazık paranın bu kadar kölesi olmanıza yazık.

2.  Alıntı Originally Posted by ARİKA Yazıyı Oku
    merak ediyorum 12 milyon bulup Göltaş sermaye arttırımına katılmayan insanlar...bu kağıt nasıl olduda 80 milyon değer kazandı.
    yatırımcıdan 20 milyon usd yi hangi amaçla hibe ettiniz.burda 1 lotu dahi olan insanlar kesinlikle haklarını helal etmiyor.hepiniz allaha havalesiniz.Yatırımcı hakları namusunuz olmalı.ama nerde.gerçekten yazık paranın bu kadar kölesi olmanıza yazık.
    boş boş konuşuyosun. o kadar iddialıysan aksunun genel kurulu var 5 gün sonra. git orda dinle verilen mücadeleyi. insanlar hakkında yalan yanlış beyanlarda bulunma...
    not: burada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. şahsi fikirlerimi dile getiriyorum...

3. Sayın trivale kardeşim aynası iştir kişinin laflara bakılmaz.
    bu firma 1-1 bedelsiz açıkladı yatırımcıyı beklentiye soktu olmadı.sonra 50-50 açıkladı yine olmadı.
    şimdi bana göre 250 milyon usd lik bir enerji firması söz konusu.siz ister kabul edin etmeyin.
    farklı pencereden bakıyoruz.Eğer gerçekten samimi bir şekilde mücadele ediyorlarsa hakkımız helal,
    ama art niyet varsa Allahımıza havale.Her neyse umarım Yeni başkanımız Mustafa bey Firmayı hak ettiği yere getirir.
    Elimizde kalan Göltaş enerji hissesinin bedeli 35 milyon usd civarı.Bunuda kaptırmayalım.
    malum karşımızda kimler var biliyorsun.
    Bu arada başka insanlarla yaptığın yazışmalarda bana kullandığın üsluptan farklı bir dil kullanıyorsun.
    Ben gördüğümü söylüyorum.fikirlerinide saygıyla karşılıyorum.kal sağlıcakla.Allah yolunu açık etsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar.......:kalp:.......iyi hafta sonları olsun.:cck:.....:wave:

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

5. Göz göre göre ıcby mal satıyor.kağıda talep yok.araya giren kaynaklara ne verirsem derdinde.Mal alırkende diğer aracı kurumlardaki kendi malını aldı.kaynak olmayın bırakın verebildiği yere kadar versin.bu kağıtta teknik çalışmaz.
    muhtemelen biraz satıp başka kağıttan biraz vole vurmaya çalışacak.piyasa mal alıyor tuzağına düşmeyin.

6. ICBCT'nin elinde 1,6ml mal var ve alıcı buldukça gelene geçene veriyor. Eğer baskılamak amacı ile yapmıyorsa daha uzun süre buralarda sürünür gibi.

7. hisse cuma günü bilanco acıklıyor ne bakan ne yorumlayan ne ilgilenen var hayret ettim hisseyeytd

8. bence borsadaki kumar hisselerinden daha karakterli hisse 20 gündür yazanda yok eski göz agrım oldugu icin ben yazdım. bilanco gecen seneye göre aynı ytd.

Sayfa 21/58 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •