Sayfa 6/404 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3226 madde; 41 - 48 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. dun fordla yaristilar bizimki birakti bakalim bugun ne olucak

Sent from my SM-G928C using hisse.net mobile app

2. hergun neden yukselmezki su olculer

Sent from my SM-G928C using hisse.net mobile app

3. Tofaş'ın beklentiler çok güzel. Yeni hat yatırımı bitiyor, Egea ihracatı artmaya devam ediyor. Ayrıca Koç şirketleri temettüyü temkinli dağıtıyor bu sene. Özellikle Tofaş'tan bir fabrika yatırımı bekliyorum ben. FIAT'la beraber ortak fabrika bakıyorlardı Ortadoğu'da. Tofaş artık rüştünü ispatladı. FIAT için iyi bir ortak olacaktır, daha çok sorumluluk verilecektir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by aunsalg82 Yazıyı Oku
    Tofaş'ın beklentiler çok güzel. Yeni hat yatırımı bitiyor, Egea ihracatı artmaya devam ediyor. Ayrıca Koç şirketleri temettüyü temkinli dağıtıyor bu sene. Özellikle Tofaş'tan bir fabrika yatırımı bekliyorum ben. FIAT'la beraber ortak fabrika bakıyorlardı Ortadoğu'da. Tofaş artık rüştünü ispatladı. FIAT için iyi bir ortak olacaktır, daha çok sorumluluk verilecektir.
    katılıyorum sn.üye

egea pazar payında ciroda tofaşı sıçrattı yaradı diyebiliriz, mustafa koçun mekanı cennet olsun egea yı o kazanırdı piyasaya.

temettü istemiyorum sermaye değeri artsın içerideki para yatırımda kullanılsın ek parkurlar açılsın şirket büyüsün ciro artsın teknoloji ve arge yatırımları devam etsin hepimiz kazanırız, bir iki dönem sonra tahta değerimiz ttrak a denk gelir.

koçun ttrak daki başarı stratejisini tofaş için de göreceğimizi düşünüyorum, yolumuz açık olsun.tamamıyla amatör görüşlerdir tavsiye değildir.

saygılarımla
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

5. http://finans.gazetevatan.com/haber-...ecek-mi/66017/

İddiaya göre Cenevre Otomobil Fuarı'nda bizzat Fiat Chrysler Automobiles’in (FCA) CEO’su Sergio Marchionne, emekli olacağı 2019 yılına kadar bir şirket evliliği yapmak istediğini söyleyerek, “Volkswagen’in çok kısa bir süre sonra birleşme görüşmeleri yapmak için sohbete geleceğinden eminim†dedi.

Sayfa 6/404 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •