Sayfa 85/406 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 3244 madde; 673 - 680 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. Hisse başı 1.36 cuma yatacak , yarın 1.60 düşecek ....burdanda girecek. Zaten aylardır düşüyor eşek arabası aynı Tofaş arabası gibi dandik...

2.  Alıntı Originally Posted by Koher Yazıyı Oku
    hertürlü yön aşagı dönüyor,trendi aşagı çünkü...bütün indikatörler güçlü sat...bloombergde hedef 38 denilmiş bugün buda çakmanın devamının gelecegi yönünde..kapanış tahminim 27,74...maaalesefff
     Alıntı Originally Posted by Koher Yazıyı Oku
    Bu ********ce satış ,hangi *** aracı kurumun acaba!!! 736000 lot be ya...çok garip şeyler dönüyor...Ademoğlu gibi patron olacak bunların hepsini öpecek ,nerdeeee...pısırık koç kağıdı...
    Yaklaşık 1700 tl zararım var 15 günde 30,5 maliyet.hisseyi bilmeden daldım,aracı kurum kazıgıyla..ayı piyasasında dalmışız eşek arabası dönecektir ama bu seviyelerin çok altını bekliyorum.temettü baskısı felan hikaye...cuma ak Sigorta temettü verdi güzel yükselerek nerelere geldi.haftalık takassa çok ciddi para çıkışı var.bizim bilemediğimiz ********lerin bildiği birşeyler var ama ne.!!!
    Buğün çakmaya devam,25 ler gelir önce sonra temettüyle birlikte 20 ler maalesef��
    15 lere kadar düşürecek galiba
    Bence burada saydırdığınız kadar size bu dandik kağıdı iteleyen aracı kurum temsilcisine saydırın,
    zararınızı bir kaç güne verecektir, siz de kurtulursunuz biz de...

O vermezse aramızda yardımlaşma fonu kuralım
    ruh sağlığımız bozulacağına üç beş kuruş herkes üzerine ne düşerse versin

3. Şimdi yarın sabah düşse saat 9:55 gibi seans açılır açılmaz toplasa çok mu iyimser olmuş olurum toplar mı ki bu gün çıkmadı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Temettü sonrası hemen toplayacak diye bi kural yok. O, hissenin keyfine kalmış bişey.

SM-T350 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatırım tavsiyesi değildir.

5. işte bu kadar dün satıp bu gün alış yazdım 26.72 den ilk parti geldi. ne uğraşacam ..y.t. d

6. 26.62 fiyattan bir kaç dakika içinde 27 lere çıktı. işte bu.
    26.96 dan biraz daha aldım bende.

Temettüler geçti mi beyler takas +2 ye ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. O yüzde beşi vereceksin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 85/406 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •