Anket Sonuçlarını Gör: USDTRY ve XU100 Year:2022 tahminleriniz

Oylayan
137. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • USDTRY 17 try yi KIRAR BORSA 90binde kalır?

20 14.60%
  • USDTRY 17try KIRAMAZ BORSA 80binlerde 3.dip yapar?

14 10.22%
  • USDTRY 25try olur BORSA da DOLAR grafikleri diplere iner?

26 18.98%
  • DOLAR 20try yi KIRAMAZ BORSAdöviz BAZLI dip olur?

11 8.03%
  • EN AKILLI YATIRIM gelecek 5-10 YIL için ALTINDIR?

57 41.61%
  • NE altını benim gönlüm ZENgin

21 15.33%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 34/77 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 265 - 272 arası.

Konu: USDTRY 2025 YILI hedefi ve Xu100 year:2025 hedefi? krize nakit ve ALTIN mı şart?

1.  Alıntı Originally Posted by moriarty Yazıyı Oku
    Ersoy bey

Yazımda size sataşmadım ama siz sataşıyorsunuz yazıyıda iyi okuyup anlamazsınız benim 3 satırda söylediklerimi 100 satırda anlatmışsınız maşallah

Tekraren size detayları anlatmaya gerek yok

Para nasıl yoktan yaratilir gayet iyi biliyorum modern monentary machinism ve fractional reserv system bütün mesele bunlarda

Adamlar para imparatorluğu kurmuş bütün dünyada siz de oyunlarını çözmüşsünüz helal olsun 30 milyonluk altını evin kolonlarında sağlıyorsunuz deepweb falan da kontrolünüzde sizin için sıkıntı yok

Biz garibanlarda iste sizlerden bisey öğrenebilirmiyiz diye buralarda takılıyoruz

Mesela bugün 30 milyonluk altının evin kolonlarında saklanabileceğini öğrendim

Allah sizden razı olsun

SM-G611F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlış anlamayın posta kutusu doluyor taşıyor..klavye için bir kaç öğrencim yardımcı oluyor sağolsun..soru bazen yAZI dili olduğundan yanlış anlaşılabiliyor.

yukarıda paylaştığım günün mesajı:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...27#post3185427

BU mesaja ek olaraK:
    gelen mesajlarda bir yanlış anlaşılma var..ben devlet el koyar bilmem ne yapar diye IBAN sisteminde ALTIN döviz tutmayın demiyorum..bakın yanlış anlaşılıyor ...2 YILDIR anlatıyorum..DÜNYAYI yöneten satanist gruplar..IBAN sistemi ile ELİNİZİ görüyorlar..
    yani sizin yatırımlarınıza GÖRE sizi YOLMAK için ellerinden gelenleri YAPIYORLAR..
    bu ülke 1990-2001 arası krizleri bizlerin ailebüyükleri ALTINları yastık altında Sakladıkları için BATIRILMADAN atlattık..ve GLOBAL yönetenler HAYRET ettiler.. işte bu yüzden bende dahil..hayatımda ilk kez ailemin verdiği evi satıp sermaye yaparken 1980lerde ..
    ailem resmen beni Evlatlıktan red ediyordu FAİZ ile bankaya yatırdım diye..o zamanlar anlamamıştım gerçekleri..2008lere KADAR da anlayamadım..
    BAKIN itiraf ediyorum ben bunları bilerek DOĞMADIM..iyi ticaret Yaparak bir konut ile milyonlar kazandım..
    Hep çinden 1 dolarlık ürünleri getirdim..100doalrlara sattım..
    bakın herkese de söylüyorum..
    sensör çinde 1 dolar aynı sensör bizde 100dolar..
    veya en kötü lastik getirin..oto lastik çin malı kore malı..5 dolar en kralı..
    bizde şuan 1000lira..

CEP telefonu veya LCD televizyon 30 dolar ya en kralı...

otomobil..en maliyetlisi 3000dolar..

işte bizi böyle soyuyorlar..
    sonra kendi halkıma mal satmayı bıraktım..çok CEhalet vardı..çünkü kanka OLDUNMU herşeyi SATABİLİYORSUN bizim insanımıza..

tövbe ettim bıraktım..artık gerçekleri anlatıyorum bizim insanımıza..
    bizi nasıl HEDEF alıyorlar bunları anlatıyorum..

benim evimde Hediye 8 K tv var mesela ..emanet..istediklerinde geri verecem...
    2000lerde akıllı telefon vardı mesela..çin malı..televizyonlu vs..
    deneyip nasıl satabileceğimi düşüneyim diye adamlar getiriyordu..
    bugün adamların ellerindeki TEKNOLOJİ 20 YIL ileride..

GLOBAL yönetenden izin ALMADAN JAPON teknoloji DEVLERİ bile piyasaya ürün süremezler..

bunu YAZIN bi KENARA..

ünlü oyun konsolu VARYA japon..
    piyasada 1.nesili varken bende 2.nesili vardı..hepsini sözleşmeli veiyorlar..sonra geri alıyorlar..

adamların elinde 47K TV ler var..CAM gibi..bende henüz 8K ..sizde henüz 4K...almayın BAKIN 1 YIL alışveriş yapmayın..piyasaya 12K tv leri nasıl sürüyorlar..

veya OTOMOBİL almayn bakın nasıl fiyatlar düşüyor...
    ama insanın içinde bir maymun vardır..sahip olma arzusudur bu arzu..
    Betonları sattılar millete ..2008-2014 arası bende 10-15 ayakın konut alıyordum az kalsın...konut almanın RİSKİ ALTIN alıp saklamaktan 100 misli DAHA fazla olduğundan vaz geçtim..2009da altının gramı kaçtı şuan KAÇ oldu BAKNI ALTIN konutu GeÇTİ..

iyiki ALMAMIŞIM..ASIL altın rallisi 2024 sonrası BAŞLAYACAK..

NOT:günün mesajını iyi okuyun VE sosyal MEDYA hesabınızda PAYLAŞIN tüm resimleri Download ettikten sonra.
    KONUT sayfasında ne PAYLAŞTIM:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post3185400
    son 3 gündür USDTRY acayip sinyaller üretti..
    o yüzden mesajımı toplamak için bugün yazdım üstteki GÜNÜN mesajı bu..
    ancak çok ilginç ADAMLAR aynı gün DOLARI kötülemiş..
    ÇOK ilginç DEĞİL mi?

unutmayın benim altın tahminlerimi şuan tv de tartışıyorlar...
    ben ne dedim? tarih verdim yine..yine tutmasın..ben bırakırım bu İŞLERİ..

IŞIK amca ALTIN 1390da altını resmen satın diyor dikkat edin bakın..
    bu bişi diyorsa TAM tersi çıkıyor..

ben ise 1750 dolar ilk HEdef diyorum.
    BIST için ise hergün SHORTa devam aç kapa yapıyorum biraz ALICI bulsalar verecekler ALICI yok..
    kime satacaklarmmış?
    yukarı kaldırdıkça ise TEPELERİNE bizim VATANDAŞ az az MAL basıyor...her kademeden..temmuza kadar KALDIRICILAR dayanmaya çalışacaklar mutlaka uğraşacaklar...

YUKARIDAKİ GÜNÜN mesajını okumadan devam etmeyin:

####

################################################## ##

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDA RESİMLERİ DOWNLOAD ETTİKTEN SONRA PAYLAŞINIZ Kİ BİLİNÇLİ TOPLUM
    oluşsun:

#

#

#
    unutmayın DOLAR bazlı kazandı adamlar SHORTÇULAR batana veya aldıklarının fazlasını satana kadar
    yükseltmelerini bekliyorum..hatta seçim sonrası UÇ çıkartıcı grafik yapabilirler..yani uç bitimi
    ise temmuza kadar sürebilir..yani MEDYA ile desteklerlerse İYİ pazarlarlarsa,temmuzu bile bulmaz
    ŞELALE düşüşü veya agustosu geçer..amaç biliçli toplum yaratmak.
    Son düzenleme : ERSOYDELTA; 20-02-2019 saat: 23:02.

2. Ersoy acaba seni başka gezegenden mi gönderdiler konut bedava olacak altın onsu 5000 olacak dolar 20000 olacak ne zaman 2025 yılında sen Yürürken yolda önünü göremiyorsun 2025 yılını nasil gördün

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sen harca harca harca 8 k tv al miamilerde korelerde ev al sonra milet harcayınca harcamayın batarız de. Milletin harcamasıyla mı batacak bu ülke. Parasını bu ülkede kazanıp onu yurt dışına kaçıranlar ile ilgili düşüncelerinizide paylaşın. görelim )

4. Bu foruma sadece ERSOYDELTA yı okumak için giriyorum rica ediyorum beğenmeyen okumasın küstürmeyin adamı

5. Büyük firmalar için kötü şeyler söylüyorsun ülkeleri nasıl borca soktuklarını insanları nasıl borçlandırdıklarını aileleri nasıl söndürdüklerini büyük günahkarlar değilmi sana bu konuda kesinlikle katılıyorum

Peki 1 dolardan aldığın çin malını 100 dolardan bu halka çaktığını söyleyip birde bunu marifet gibi anlatman ne oluyor? Böyle bir zenginliğin başkalarının hakkına girerek kazanıldığı bariz. Sonra burada Kuran'dan alıntılar yapıyorsun. Ama en büyük kul hakkına sen girmişsin. Ve kalkıp bunu söyleyip insanları nasıl kazıkladığını söyleyip sonra yine kazıkladığın insanlara bir kez daha bana güven diyebiliyorsun. Sana neden güveneyim ben? Kalkıp burada sarı yeleklileri savunuyorsun!!! Satanistleri eleştirir gibi gözüküyorsun ama sarı yeleklilerin arkasında asıl şeytan vardır.

Ve sonra 50 milyon doları asıl altına çevirdiğini halen nasıl short long yaptığını anlatıyorsun. Halen para kazanmaya doymyorsun 5 milyar doların olsada doymayacağın belli. Senin 50 milyon dolarınla 100 aile çok rahat bir yaşam sürebilir. Sen yüzlerce ailenin kul hakkına girmişsin. O yüzden ölümden ve paranı kaybetmekten çok korkuyorsun. Çünkü günahların çok büyük ve kaybedecek çok şeyin var. Belki halen senin için çok geç değildir tövbe et ve Allah'a dön. Allah hepimizi şeytanın ve onun hizmetkarlarının kötülüklerinden korusun onlar kaybetmeye mahkumlar!!!

6. 50 .000.000 usd var diyorsun bu para kabataslak 250.000.000 tl eder (bu miktar bir parayla çok rahat bistte çok rahat takla atarsın bu denli becerinde varsa ve hatta pek çok hisseyi çok rahat yönlendirebilirsin ve servetine servet katarsın ve buralarda yazmaya vakit bulamazsın hatta)
    böyle bir paran varsa olduğuda ? şüpheli nedeni benim açımdan madem bu denli eminsin çalışmalarından kendine bir internet sitesi kurarsın finansal okur yazarlık babında oradan insanlara faydalı olursun hatta böyle 50.000.000 usd gibi bir paran var birde kitab bastırırsın ücretsiz madem insanlara ve ülkene faydalı olmak istiyorsun o kitabıda bedava dağıtırsın bu denli bu işe gönül vermişsen bir de twitter hesabı açarsın birçoklarının yaptığı gibi hizmetlerinide güncellersin ve hatta sen istemedenden olsa yaptığın bu karşılıksız hizmetlerin için bir süre sonra para kazanmayada başlarsın ziyadesiyle reklam gelirleri ve tıklanma olarak. öele bir paran varsa bastıracağın bu kitab masrafı senin için önemsiz bir meblağ kalır ve sana getireceği prestij, itibar ve (eğer dediklerinde doğrudur değildir o ayrı bir konu) başarıyı da düşünürsek değil mi?
    evet herşeyin bir zirvesi olduğu gibi dünya genelinde ki bu ekonomik olarak hisse senedi piyasalarınında bir zirvesi olacaktır
    tabiat kanunu olarak ve belkide kimsenin düşünemeyeciği dib fiatlar da oluşacaktır kimisi içinde fırsatlar nasıl ons altın zirveler yaptı ve düştü.bu gayet normal bir şey. evet farklı bir döneme girileceği kesin dünya olarak çünkü yapay zeka ve robotlar ve elektrikli ve güneş enerjisiyle çalışan taşıt ve makine endüstrisi ve diğer teknolojik maddeler plastik maddelerin yerine geçecek belki de mesela yenilikler istihdamı farklı açıdan ele alınmasını ve değerlendirilmesine sebeb olacak ve bunun getirdiği yeni bir ekonomik anlayış ve biçimlendirme olacak ama bu nasıl olacak ve kimleri etkileyecek ve ne kadar süreli olacak ve dünya nasıl bir düzende devam edecek hayatına?çünkü bunlar petrole dayalı petrolün finanse ettiği dünya parasal ekonomik düzeni değiştirecek değişikler olacaksa bunlar ne sonuç getirecek bundan sonra dünyanın ekonomik hayatına?

Güzel bir söz vardır , " iyiyi al kötüyü bırak " . ErsoyDelta ' nın geçmişi ne beni ne de sizi hiç kimseyi ilgilendirmez . Adam tövbe ettim diyor. Bu adamın kötü yönlerini eleştirmek yerine neden bilgi ve tecrübesinden faydalanmıyorsunuz . İşlediği bir günah varsa " kul ile Allah " arasındadır .
    Bir zamanlar ve hatta hala da Atatürk ' ü içki içiyor diye sevmeyen , eleştiren insanlar var. İster dinsiz , ister putperest olsun " sana ne " . Sen o adamın yaptıklarından haber ver . Putperest ' in önde gideni olsun ama vatansever olsun , ülkeye faydası olsun. Biz bu kafayla ülke olarak daha çok yerimizde sayar , patinaj çeker dururuz.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çin den aldigi ile ticaret yapmak neden günah olsun ki, eskiden kar çoktu şimdi herkes Çin den mal alıp getiriyor kar marjı düştü. İlk yapanlar ise zengin oldu. Neden haram olsun ki. Bu ülkede devlet içki satıyor, iddaa ile kumar oynatıyor. Borsada galip gibi adamları barındırıyor gidip devlete birşey diyor musunuz haram diyor musunuz.

Sayfa 34/77 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •