Sayfa 11/975 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 81 - 88 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Inşallah dayi bunun haberi gelmiyecek mı sattık diye normalde gelmesi lazim

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Inşallah dayi bunun haberi gelmiyecek mı sattık diye normalde gelmesi lazim

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

sermayedeki payı % 5 i geçerse haber yapılır diye biliyorum

3. Yok şunu dedim hepsini satarsa aldığı gibi sattiginida yapacak mecburen ama dediğin gibi bi kısmını da satabilir.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Yok şunu dedim hepsini satarsa aldığı gibi sattiginida yapacak mecburen ama dediğin gibi bi kısmını da satabilir.

çok abartıyorsun ardı alayı 60 kuruştan 2 milyon lottu yaklaşık aklımdaa kaldığı kadar karı çokta önemli bişey değil hedef için ben örnek olsun diye arkadaşa grnyo verdim

ağa her karlı gördüğü şeye yatırım yapar girişim sermayelerinin kuruluş amacı bu zaten

6. Dayı tamam haklısın ama 1 milyon lot kar yapmış oldu şu an. 600.000 Allah bereket versin

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    ağa her karlı gördüğü şeye yatırım yapar girişim sermayelerinin kuruluş amacı bu zaten
    kendi hisselerine yapsın o zaman size göre bedava fiyatlarda sürünüyor..

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    kendi hisselerine yapsın o zaman size göre bedava fiyatlarda sürünüyor..

bana göre öyle siz farklı düşünüyorsanız almazsınız olur biter dimi

Sayfa 11/975 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •