Sayfa 160/975 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dayı senin maliyetine patronun maliyetinin yakinligi kadar yakinim.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

2. Patron sanki burda dönen kâr payı dağıtım muhabbetini okumuşda açıklama oy çokluğu ile nah alırsınız demiş sanki be dümene bak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Arkadaşla ben bugün bi arkadaşa yazdım "bence yanlış yere yazdın" diye. Bence bu sene temmettu vermez gerekte yok ben temettü filanda istemiyorum. Bu sene böyle gider. Ama toplama yaparlar yukarı yönlü. Bundan önceki yaptığı gibi dibi bir güzel sıyırır.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı senin maliyetine patronun maliyetinin yakinligi kadar yakinim.

yahu komutan açık açık yazsana bulmacamı cözüyoruz burada

5. Yüksek kar açıklamayacak belli,kar payı dağıtmayacak belli,bugün %5 düşeceği belli,safraları atması iyi oldu...

6. Dayı aracı kurumun konusunda tahmin yapayım mi?

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı aracı kurumun konusunda tahmin yapayım mi?

yap bakayım

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yap bakayım
    Burdan yapmayayım ama

Sayfa 160/975 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •