Sayfa 20/975 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 153 - 160 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

ağa şirket koymayıp alacak nasılsa para gani

FADE GIDA YATIRIM SAN. TİC. A.Ş.

Edinilen Finansal Duran Varlığın Faaliyet Konusu

Her türlü meyve ve sebze kurutma işlemleri, kurutulmuş veya konserve sebze ve meyvelerin alımı satımı, işlenmesi,pazarlanması ithalat ve ihracatının yapılması

3. Ya dayi alıyorda inşallah para ortada iç edilmiyordur. Anladın ne demek istediğimi

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ya dayi alıyorda inşallah para ortada iç edilmiyordur. Anladın ne demek istediğimi

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. borsadan da pek anlamam. hiç birşey bilmiyorum ama hergün yeni birşey öğreniyorum.

öyle kolaymı borsaya açık şirkette parayı iç etmek ayrıca portföy yönetiyorlar onlarca ortak onay vermeden alım yapamaz rahat ol

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    öyle kolaymı borsaya açık şirkette parayı iç etmek ayrıca portföy yönetiyorlar onlarca ortak onay vermeden alım yapamaz rahat ol
    Fena bır fırma gıbı durmuyor
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

https://37096-tr.all.biz/

google amcam fade gıda yazdım bunu çıkardı ortaya

7. karlı bi yatırım mı yarın sabah belli olur

8.  Alıntı Originally Posted by robert Yazıyı Oku
    karlı bi yatırım mı yarın sabah belli olur
    Hayır yanlış kârlı yatırım olup olmadigi sadece satınca belli olur.

Sayfa 20/975 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •