Sayfa 89/975 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 705 - 712 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

yazdıklarımdan kendimi bile gaza getirdim pazartesi biraz daha alım yapayım kahkah:

ben aldıkçada ağa bu tahtayı yukarı götürmez o ayrı mesele

3. Götürür dayı götürür biz onların rakibi değiliz biz onların katalizoruyuz hissesini kucuk yukseliste kar satışı yapmayız yükseleni durdurmayız.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

4. heyecana gerek yok. Hedef'in uçup kaçtığı dönemler geride kaldı (belki bir gün gelir ama daha değil)
    Çok fırsat veriyor almak için. Bu da almayıp beklemek için yeterli sebep.
    Çok uzun vadeli düşünenlerdenim, aynen senin gibi Bdayı.
    2019 sonunda elimde 1.00 ortalamalı oldukça yüklü miktarda hedef hissesi olacak, bundan emin olabilirsin.

Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    heyecana gerek yok. Hedef'in uçup kaçtığı dönemler geride kaldı (belki bir gün gelir ama daha değil)
    Çok fırsat veriyor almak için. Bu da almayıp beklemek için yeterli sebep.
    Çok uzun vadeli düşünenlerdenim, aynen senin gibi Bdayı.
    2019 sonunda elimde 1.00 ortalamalı oldukça yüklü miktarda hedef hissesi olacak, bundan emin olabilirsin.

borsada olmaz diye bişey yoktur amma arkasından kedinin ciğere baktığı gibi bakmayasın sonra ihtımalleri göz önüne alırsak 6 liralarda 1.14 lere gelmiş bi kağıdın yukarı gitme ıhtımalimi daha yüksek yoksa aşağı gelme ihtımalimi .ben heyeceanlı birisiyim sende heyecansız ol sorun yok

6. elimiz boş beklemiyoruz dayı... heyecansız ve abartılı olmayan bir portföy ile bekliyoruz..
    giderse zaten mutlu oluruz, gitmezse 1.00 maliyete gideceğiz, yine mutlu oluruz.
    Sen bunu iyi bilirsin de, hele hedef'te, daha da dibi yoktur diye bir şey yoktur.
    Dolayısıyla, rastlantısal olarak hamle yapılması, pratikte bilgi eksikliği meselesidir.

Ben tüm bağlanılarım ile bu hissede %10'lar düzeyinde bilgi sahibiyim.
    Bilançosu, Seykim'i, İdeas'ı, faizdeki parası, Katarı, yalanı, dolanı, tahtacısı, sahibi..
    %90 bildiğimi iddia edemem.
    Bilmediğim taraflarına niye paramı gömeyim.
    Sen sen ol, burada genel ifadelerle, insanları mal taşıttırmaya vesile olma..
    Herkesin bildiği bilgilerle, "buralar çok ucuz", "kedinin çiğeri" falan dediğinde ben burada duramam yazarım haberin olsun.
    Herkesin bilmediği şeyler söyle, canımı ye.

saçmalıklarla dolu bir yazı dizisi

hem hedefin % 10 bilgisine sahıbim diyorsun bilançolarını neredeyse harfıyyyen tahmın edebilen birisine kafa tutuyorsun sidik yarıştırıyorsun tereciye tere satmaaaaaaa 21 yılımı verdim ben bu borsaya

geriye doğru bı oku bak 102 lerden maliyetlenen birisiyim 3 ay önce

136 yi gördü oradan 111 e geldi oradan 125 i gördü şimdi 1.14

sence benim maliyetim kaç olmuştur ben senin gibileri çok gördüm

sonunda hedefe aşık oluyorlar

Sayfa 89/975 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz