Sayfa 99/975 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 785 - 792 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hiç bu kadar yabancıda olmamıştı ama

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Hiç bu kadar yabancıda olmamıştı ama

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

dayanamamışlardır yeter artık milleti kandırmanın sonu yok millet kimin ne olduğunu zaten biliyor demişlerdir açığa çıkmışlardır

komutan bana siyaset yaptırıyorsun az değilsin

prenses iştiraklerin fıyatının düşmesindende olabilir

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    dayanamamışlardır yeter artık milleti kandırmanın sonu yok millet kimin ne olduğunu zaten biliyor demişlerdir açığa çıkmışlardır

komutan bana siyaset yaptırıyorsun az değilsin
    Dayı istanbula gelince tanışalım konuşalım senle konuşmak gerçekten zevkli. Biraz siyasette yapalım yeter hedef hedef

5. Senle şu konut işlerini de konuşmak lazım.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Senle şu konut işlerini de konuşmak lazım.

boşver konutu hedeften gökdelen dikeceğim bu gidişle

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    boşver konutu hedeften gökdelen dikeceğim bu gidişle
    Bende yanına bi gecekondu dikecek para kazanırım o zaman

8. IDEAS 2,257,319 --- SEYKM 2.759.452
    Jeotermal den de güzel kar gelir. Kur riskimiz yoktu, tahminen gelirimizde olmaz. Faiz riskimiz yoktu (borç olmadığı için) bedelliden dolayı kasaya giren paradan faiz geliri yazacaktır. Yıllık personel gideri 650.000 TL civarı olur. İlişkili taraflardan ideasa ödenen yıllık 150.000 TL olsa. Zorunluklu karşılıklar vs vs desen hadi 1.000.000 gider olsun. Zarar yazacak bir şey bulamadım. Menkul kıymet alım satımları vs işlemlerle gelen bir kar olur. Konsolide bilançoda 30 M üstünde kar açıklarsa devamı için güzel olur. Kağıdı götürür mü bilinmez tabi. Geçen yıla göre özsermayesinde ki artışında devam edeceğini düşünüyorum. Özetle özsermaye karlılığıda devam ediyor olacak. PD/DD değerine bakıldığında kötü ne varsa fiyatlanmış gibi. Artık iyileri fiyatlaması lazım. Söz ağada o zaman. Bu sene genel kurula bizi zengin ederek çağırsa iyi olacak.

Sayfa 99/975 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •