Sayfa 108/154 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 857 - 864 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Mhb arkadaslar son 1 haftadir islem işlem hacmi ciddi anlamda kıpırdama var
    Dutummu bar acaba yokda blanco oncesi tavlama taktigimi

2. Pardon yalnis form a yazdim ozur dilerim

3. Gözde Tan'ın gözaltına alınmasıyla başlayan uyuşturucu operasyonları sosyete dünyasında deprem yarattı.

Narkotik dedektiflerinin peş peşe operasyonlar düzenlediği sosyete dünyasında büyük panik yaşanıyor. Önceki gece gözaltına alınan manken Gözde Tan, Ebru Şallı ve emekli büyükelçi Mehmet Gündoğdu Can'ın kızı Banu Can'ın ardından, Ankaralı sosyetik ikizlerden Aslı Gedik, et ithalatçısı Faruk Kamaç, Ören Bayan İplikleri'nin sahibi İzzet Kolaç da Narkotik Şube'ye getirildi. Gözde Tan'la ilişki kurduğu ileri sürülen Raif Dinçkök'ün, gözaltına alınacağını anlayınca İspanya'ya kaçtığı öğrenildi. Tan'ı uyuşturucuya alıştırdığı iddia edilen, Bodrum M&M Disco'nun sahibi, Haydarabat Nizamı Bereket Jah'ın ilk eşi Prenses Esra Birgen'in kardeşi Mehmet Birgen ile Yasemin Kozanoğlu'nun ise arandığı bildirildi.

Eyyyy gidi yıllar...1998'li yıllar...bizim patron yaşamayı bilen adamdı...!!!!!

Ben gurur duyuyorum patronla....!!!!!

Patronumuzu tanıyalım.....!!!!!!!!!!!!!!....

Bizimki bebe iken bayağı hızlıymış....!!!!!!!!!!.

4. Lüks evlerde çılgın partiler

Uyuşturucu ile Avrupa'da tanıştığını itiraf eden Gözde Tan, ifadesinde şunları söyledi: ‘‘Zaman zaman Faruk Kamaç'ın Ulus'taki evinde, Raif Dinçkök'ün Akmerkez'in birinci katındaki dairesinde kokain partileri düzenliyorduk.’’ Bir dönem Gözde Tan ile aşk yaşayan Faruk Kamaç ise, kokaini Bulgar arkadaşının getirdiğini söyledi. Kamaç ‘‘Kokain bulunca Ebru Şallı, Gözde Tan, Raif Dinçkök, Mehmet Birgen, Banu Can, Aslı Gedik ve İzzet Kolaç ile bir araya gelirdik’’ dedi. Tan, Şallı, Can, Gedik, Kolaç ve Kamaç'ın, uyuşturucu kullanıp-kullanmadıklarının belirlenmesi amacıyla kan ve idrar örnekleri inceleniyor. Gözaltındaki 6 kişi, sonuca göre savcılığa sevk edilebilecek.

Eskileri bi karıştıralım dedik ...neler çıktı......

21/10/1998....1998'li yıllar....patron bayağı hızlıyımış....!!!!!!!!!

5. Yok abi bu iş böyle olmayacak ben sana bu en son davanın açıklandığı arazide şöyle güzel bişeyler yaparlarsa orada bişeyler ısmarlim belki biraz manzaraya bakar yatışırsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yok abi bu iş böyle olmayacak ben sana bu en son davanın açıklandığı arazide şöyle güzel bişeyler yaparlarsa orada bişeyler ısmarlim belki biraz manzaraya bakar yatışırsın.
    Bu güzeldi

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Akasya avm değerlemesi ekstra oldu.

Sayfa 108/154 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •