Sayfa 28/154 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 217 - 224 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zdx&lunar soul Yazıyı Oku
    kap: [aksgy ] kamuyu aydınlatma platformu pay alım satım bildirimi

orjinal link:

https://www.kap.org.tr/bildirim/619901
    dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5d79ac9118091e

pay alım satım bildirimiyapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    ilgili şirketler aksgy

açıklamalar sermaye piyasası kurulu'nun seri: ıı, no: 15.1 sayılı tebliği kapsamında emniyet ticaret ve sanayi a.ş. Tarafından kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.

Bildirimlerin mkk tarafından kap'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin mkk tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.
    evet arkadaşlar son bilançoya göre kağıdın defter değeri 5,50 dir zaten şirket sahipleri buralardan sürekli hisse alıyorlar demekki kendileride biliyor kağıdın ucuz olduğunu o yüzden alıyorlar kv 3,50 ov ve uv 5,50 6 tl görüceğini düşünüyorum kısmet bakalım. Spek fazla kasma artık götür hisseyi yukarlara

2. KAP: AKSGY [ ] AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/620131
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-07-26
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 31.10.2016
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Yönetim Kurulumuzca,

31.10.2016 tarihli İstanbul
    İli, Kadıköy İlçesi'nde kain ve T.C. Kadıköy Tapu Sicil Müdürlüğü nezdinde Ada No: 378, Parsel No: 25'te kayıtlı taşınmaz üzerinde yapılacak çok katlı
    mağaza niteliğindeki binanın kaba, ince,
    altyapı inşaat işleri yüklenici sözleşmesi, yüklenici Can Yapı Taahhüt Sanayi
    ve Ticaret A.Ş'nin talebi üzerine tarafımızca da uygun görülerek
    fesh edilmiştir. Söz konusu sözleşmeden
    kalan işler için fesh edilen
    sözleşme ile aynı hüküm ve koşullarda AG İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET
    LİMİTED ŞİRKETİ ile sözleşme imzalanmasına,

Karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

3.  Alıntı Originally Posted by EKO08 Yazıyı Oku
    evet arkadaşlar son bilançoya göre kağıdın defter değeri 5,50 dir zaten şirket sahipleri buralardan sürekli hisse alıyorlar demekki kendileride biliyor kağıdın ucuz olduğunu o yüzden alıyorlar kv 3,50 ov ve uv 5,50 6 tl görüceğini düşünüyorum kısmet bakalım. Spek fazla kasma artık götür hisseyi yukarlara
    Defter değerine geleceği kaanati nerden geliyor acaba cevap verirseniz sevinirim?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by çılgınrdm Yazıyı Oku
    Defter değerine geleceği kaanati nerden geliyor acaba cevap verirseniz sevinirim?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bistte işlem yapan firmaların 3 senelik dağıttıkları temettüleri dikkate al yardımcı olabilecek mi bakalım?

Alıcı varken vermiyorsunuz sonra elinizdeki malı satıcam diye kıvranıyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bistte işlem yapan firmaların 3 senelik dağıttıkları temettüleri dikkate al yardımcı olabilecek mi bakalım?

Alıcı varken vermiyorsunuz sonra elinizdeki malı satıcam diye kıvranıyorsunuz.
    Siz bu sektöre hakimsiniz galiba 6 aylık bilançosunda kira gelirleri kur farkı geliri dışında bir kar gelir mı acaba?

6. Sektörle işim yok ben sadece bu şirket ile ilgiliyim.O sorduğunuz soruları yeniler düşünsün.Yaptığımız yatırıma karşılık bize aldığımız temettüler yeter.Eskiler çok iyi bilir.Tahtada atlama hoplama zıplama işleri bizim branşımız değil.Birşeyleri merak ediyorsanız açın şirkete telefonu onlara sorun.Emin olun burada alacağınız cevaplardan çok daha sağlıklı cevaplar vereceklerdir.

7. Bilonça ne zaman açıklanıyor....

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2017 yılı 6 aylık konsolide olmayan bilançolar için son tarih 9 Ağustos 2017
    2017 yılı 6 aylık konsolide bilançolar için son tarih 21 Ağustos 2017 olarak açıklandı.

Sayfa 28/154 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •