Sayfa 35/154 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 273 - 280 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bundan bişi olmaz dostuö. İşyat ve crdfa gibi temettüye yakın bi%10-15 yapar. Kısaca 3.40-3.60 arası görür ve temettüden sonra oturacagı fiyat yine 3.00-3.20 arası olacaktır. Daha sonrada temettüye yakın millet hisseye 3.30 _3.40 lı fiyatlardan girer tabi temettü beklentisi hareketi bekledikleri gibi olmaz. Tıpkı crdfa ve işyat taki gibi. Hisse aldıgı yerin bir iki kademe ya altında yada üstündedir. Temettü tarihine sadece iki veya üçgün kala düşünceler degişir ve gitmezse bizde temettüyü alırız muhabbetleri çogalır. Kimisi, oha yaa bu temettüyle enaz 7-8 li fiyatlarda olması gerekiyor cularıda unutmamak lazım. Tıpkı crdfa ve işyat taki gibi. Onların fiyatı bunun verdigi temettüye göre çok daha cazip
    Özellikle şuanda crdfa.. Lakin yıllardır fiyat hep belli aralıklarda gider gelir..işyatta öyledir. Ve benim tahminim bu hissedeki hareketlerde büyük ihtimalle aynı olucak.3.00 altına düşmez,3.60 geçmez gibi bişi yani.. Heee!! Şu yukarda yazdıgımız bekledigi temettü hareketini göremeyipte bizde heryıl temettüsünü yerizciler vardıya!! Temettüden bikaç gün sonra başlarlar... Verdigi temettünün .....!!! Temettü aldık zarar %10 geçti. Diye bu döngü böyle geçer gider ve bu bütün temettü verimliligi yüksek hisselerde böyledir. Baya uzattım arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu hissenin 3.00-3.60 arasından çıkabilecegine inanmıyorum. (Tıpkı işyat ve crdfa gibi)Bol kazançlar saygılar..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. KAP: AKSGY [ ] AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/637665
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5f6dbb397f370b

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-10-30
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Akiş Mudanya Adi Ortaklığı'nca İstanbul İli Beykoz İlçesi Gümüşsuyu
    Mahallesinde geliştirilmesi planlanan yatırımlar kapsamında 1883 ada 3 parselde, arsa sahipleri
    ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalanmış olup,
    değerleme raporu ekte yer almaktadır.

Saygılarımızla,

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->

<!--[endif]-->

4. KAP: AKSGY [ ] AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/638105
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2017-10-31
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Yönetim Kurulumuzca,

Kurlarda
    görülen aşırı dalgalanmalar neticesinde kiracılarımıza destek olmak amacıyla,
    AKASYA ve AKBATI ALIŞVERİŞ MERKEZİ'ndeki
    mevcut kiracılarımızdan, münhasıran kira bedellerini kira sözleşmelerinde
    öngörülen süre ve esaslar dahilinde gecikmeksizin muntazam olarak ödeyen ve
    Şirketimiz ile hukuki uyuşmazlık içerisinde bulunmayanlar arasından Şirketimiz
    tarafından ihtiyari olarak belirlenecek olanlara 01/11/2017-30/11/2017
    tarihleri arasındaki bir aylık kira dönemi ile sınırlı olarak uygulanmak kaydı
    ile; kira sözleşmelerinde öngörülen ödeme tarihindeki A.B.D dolar kurunun 3,50-TL, EURO kurunun ise 4,10-TL olarak belirlenmesine, belirlenen kurların kira
    bedellerinin tenzili ve/veya kira sözleşmesinin uyarlanması olarak değerlendirilmemesi
    şartı ile kira bedellerinin bu şekilde tespit edilmek sureti ile
    kiracılarımızdan tahsil edilmesine,

Karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

5. Anca kiracılarınıza dolar sabitleyin.yatırımcıya bi numaranız yok.ondan sonra böyle defter değerinin 3 te 1 inse gezinirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by eso Yazıyı Oku
    Anca kiracılarınıza dolar sabitleyin.yatırımcıya bi numaranız yok.ondan sonra böyle defter değerinin 3 te 1 inse gezinirsiniz.
    Evt çok haklısınız.Peki o 3,5 lira kira aldıkları yatırımları 2 lira vererek yaptılar desem biraz utanırmısınız bu ettiğiniz laftan.Ya da son 3 senede toplamda verilen temettü miktarı ne kadar desem biraz yüzünüz kızarır mı?Size Bağdat caddesine gidip bir gezmenizi tavsiye ederim.Hele Erenköy sahilde ufak bir şey diye daha önce gidip bakmadığım kazma bile vurulmamış bir arsa var ki...Bizi bu fiyatlara ortak ediyorlar diye birilerine teşekkür etmeniz lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Evt çok haklısınız.Peki o 3,5 lira kira aldıkları yatırımları 2 lira vererek yaptılar desem biraz utanırmısınız bu ettiğiniz laftan.Ya da son 3 senede toplamda verilen temettü miktarı ne kadar desem biraz yüzünüz kızarır mı?Size Bağdat caddesine gidip bir gezmenizi tavsiye ederim.Hele Erenköy sahilde ufak bir şey diye daha önce gidip bakmadığım kazma bile vurulmamış bir arsa var ki...Bizi bu fiyatlara ortak ediyorlar diye birilerine teşekkür etmeniz lazım.
    Hergün kızarıyor zaten kağıt.Ben neden kızarıyım.Ben ''taraftar'' değilim yatırımcıyım.Taraftarlar kızarsın. 2.272.920.000 özsermayesi olan kağıdın gülük 300-500 bin tl lik işlem hacmi yapması da pek methedilecek yanının olmadığını gösteriyor bana.

8. Hey gidi günler bu topiclerden sizin gibi kimler geldi geçti.Sen beni sakın kayda alma kafana göre takılmaya devam et.

Sayfa 35/154 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •