Sayfa 87/154 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 689 - 696 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. duseni kirmis,bakalım onceki bilanço gibi hareket edecekmi
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

2. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. Dün almadığımız kağıdı bugün 2.53 den aldık. Bu bilançoya rağmen haraket güdük kaldı. Belki sindire sindire gider. Günü 2.60 üzerinde kapatırsa süper olur bence. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. yatırım faaliyetlerinden muhteşem bir gelir yazmış gördüm
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    yatırım faaliyetlerinden muhteşem bir gelir yazmış gördüm
    Onu bende gördüm ama o muhteşemliği tahta sahibi görmüyor sanırım

6. Açıkçılar iş başında sanırım

7. görür tahta sahibi 1 aydır bekliyoruz burda

8. Akiş GYO, yılın üçüncü çeyreğinde 1 milyar lira kar etti
    Akiş GYO hissesi yükselişte. İnşaat şirketlerinin zorda olduğu dönemde kar edebilen nadir şirketlerden olan Akiş GYO yılın ilk 9 ayında 1 milyar lira kar etti. Geçtiğimiz yılın aynı döneminde ise şirketin karı 277.6 milyon lira seviyesindeydi. Kardaki yüzde 278'lik artış hisseye de pozitif yansıdı. Saat 10:53 itibariyle yüzde 7.14 oranında yükselişle 2.55 lira seviyesinde işlem görüyor.

Sayfa 87/154 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •