Sayfa 47/570 ÝlkÝlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 4557 madde; 369 - 376 arasý.

Konu: Raký Sofrasý XI

Alýntý Originally Posted by MedwiG Yazýyý Oku
    Reha bey besler koftecisi merkezde caminin orada . Þehir merkezinde orayý bilmeyen yoktur herkes oraya gider . Ýnegöl’e uðrarsam mutlaka oraya giderim. Ýlk koftecilerdendir 100 yýldan fazla hizmet veriyor .

Diðer konuya gelinde yöneticim sanki yaza doðru olur gibi dedi ben onun icin yaza doðru diyorum . Yoksa 5 Ocak sonrasý bana hergun uyar . Artýk bu konu ikinizin arasýnda
    Besler köfteciyi bilirim, aman aman fark gormedim, yine de Bizansa giderkene veya gelirkene uðrarýz.

Selim bey darýlacak bak, hemen gitmemiz lazim, Subat sonu size geliriz, mart sonu bana, aradan Bizansi mutlaka çýkartmamýz lazim!

Yoksa Selim bey gücenir yeminlen, ne Eskisehire gelir, ne de Tavsanliya!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Bana geçen sene kýþýn 60-70 gelen elektrik faturasý bu ay 145 geldi, ekstradan bir kurutma makinesi aldýk, onu almadan önce de 130 gelmiþti, doðalgaz geçen ay 230 geldi bu ay 300 altý imkansýz termostat taktýrdým bakalým sonuç alabilecek miyim?

Yeni bir yer daha açmýþ sanýrým ana yola yakýn ama merkezdeki ile ayni degil tadý filan diyorlardý.(emin deðilim digerinde yemedim ) Bunlar dana ve koyun karýþýk yapýyorlar ondan güzel geliyor tadý . Yol üstündekilerden bence kat kat daha iyi ama zevkler ve renkler tartýþýlmaz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sofrada 11 kiþi var Hayýrdýr ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alýntý Originally Posted by reha kaya Yazýyý Oku

Selim bey darýlacak bak, hemen gitmemiz lazim, Subat sonu size geliriz, mart sonu bana, aradan Bizansi mutlaka çýkartmamýz lazim!

:
    5 Ocak sonrasi herzaman hazýrým . Ne zaman derseniz

5 Ocak sonrasi herzaman hazýrým . Ne zaman derseniz
    Tamamdir, Selim beyin iraki içmeye naaa.. Bizansa mutlaka bekliyorum, demesine kaldi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alýntý Originally Posted by reha kaya Yazýyý Oku
    Tamamdir, Selim beyin iraki içmeye naaa.. Bizansa mutlaka bekliyorum, demesine kaldi!
    Ýste asýl meseleye geldik

Alýntý Originally Posted by guneysu Yazýyý Oku
    raký içmeye geliyorum diyen oldu da benim mi haberim olmadý.

düðün dernek için gelindi bizansa,

biz buradan, angara, bursa, eskiþehir, tavþanlý, sakarya vs vs.

raký içmeye geliyoruz dedik, düðüne geliyorum, gelmiþken ýraký da içeyim demedik...
    Ýste asýl meseleye geldik
    Davet hazir, bizim mutlaka icabet etmemiz lazim!

Depoyu ay sonunda fullerim, Eskiþehirden siz gelirsiniz, Inegöl üzerinden ver elini, Bizans!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 47/570 ÝlkÝlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •