Sayfa 75/570 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

1. Buradaki dostların muhtemelen haberi vardır ama ben yinede yazayım.
    Yorulduğunu düşündüğünüz bir karaciğeriniz varsa milk thistle (deve dikeni tohumu) kullanmak çok faydalı
    bunun çeşitli firmaların kapsül ve tablet şeklinde ilaçları olmasına karşın aktarlarda tohumu satılıyor, nane ile çay yaparak kullanabiliyorsunuz.
    Karaciğer enzim değerlerini 1 ayda çok düzelttiği gözlendi..

tavsiyedir

En az 13-14 yıldır bildiğim bir konu, o tarihlerde bizde pek bilinmiyordu, bir dostumun karaciğer enzim değerlerini çok düzelmişti üstelik 1 aylık kullanım ile

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne afiyeti yahu efendim, Reha GAYA'nin tansiyonu neyim cikmis!
    geçmiş olsun reha bey..

biraz geç oldu bende farkındayım (afiyet olsun için )

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne afiyeti yahu efendim, Reha GAYA'nin tansiyonu neyim cikmis!
    Geçmiş olsun Reha bey aman dikkat .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun Reha bey aman dikkat .
    Pamuğa elbette dikkat edecegiz, bu cuma namazina müteakip randevu aldim, obur kefenciye!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,642
    daş fırınlardan birisini daha devirdim..

hastayım yatıyorum, kar yağmaya başladı..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Pamuğa elbette dikkat edecegiz, bu cuma namazina müteakip randevu aldim, obur kefenciye!
    Desenize Cuma erken kalkacaksınız ? Şaka bir yana ne olursa olsun , vücut alışmış bile olsa herkesin uyuduğu saatte ayakta olup , normal düzeni bırakıp birde üzerine her gün sarışın pesinde koşunca dikkat etmek gerekiyor arada bir kontrole girmek lazım . Reha Kaya Süpermen , Batman gibi bir şey de olsa aman dikkat .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    daş fırınlardan birisini daha devirdim..

hastayım yatıyorum, kar yağmaya başladı..
    Başlığın adini değiştirelim bari şifahane diye Rakı sofrasının ortakları hasta olursa vay bizim halimize

Uzun bir aradan sonra rakımı aldım koşa koşa eve gidiyorum 9’a doğru başlarım

Sayfa 75/570 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •