Sayfa 143/393 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 3142 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    yapsın. borsada kolayca para kazanmak diye moda yeni çıktı... acele yok. bu kağıda bir hafta önce 500 milyon para bastılar. angut değil bu parayı basanlar.. sabır..
    500 million?

Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    500 million?
    türk parası
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    türk parası
    Yatırım kısmını anlamadım😁,bir de itrifak bedelli onay aldımı,aldıysa adese borcunu ödememe gibi ihtimal var mı?

Yatırım kısmını anlamadım��,bir de itrifak bedelli onay aldımı,aldıysa adese borcunu ödememe gibi ihtimal var mı?
    hiç takip etmiyorum haber takip etmek tarzım değil.. olayı sadece teknik üzerinden değerlendiriyorum.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    hiç takip etmiyorum haber takip etmek tarzım değil.. olayı sadece teknik üzerinden değerlendiriyorum.
    Teşekkür ederim ama hala 500 milion yatırımı anlamadım

6. İttifak'ın bedelli başvurusu SPK da bekliyor.Belki önümüzdeki hafta çıkabilir.Bedelliden gelen parayı kullanacağı raporda,grup şirketine olan borçlarını ödeyeceğini,grup şirketininde bankalara olan borcunu ödeyeceğini taahhüt ediyor.Bedelliden gelen paraının daha sonra verdiği raporla karşılaştırması yapılıyor.Bu nedenle bedelliden gelen parayı verdiği rapor doğrultusunda kullanacaktır.

Teşekkür ederim ama hala 500 milion yatırımı anlamadım
    burda sanki akıl hocalığı yapmak ister gibi bir görüntü vermemek için ben size özelden yazacağım. ama beni fazla yormayacaksınız. bu kadar yeter...

8.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    burda sanki akıl hocalığı yapmak ister gibi bir görüntü vermemek için ben size özelden yazacağım. ama beni fazla yormayacaksınız. bu kadar yeter...
    teşekkür ederim

Sayfa 143/393 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •