Sayfa 41/392 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 3136 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Ayrıca yatırım kısmına ellerindeki hisse sayısını sordum 30 milyon olduğunu söyledi.Umarım bunu da bı gün devreder( Kime devrediyorsa orası da ayrı bir konu).Bence bu alınanların en fazla %10 ky nin

Bu kadar milyon milyon alımlar kydan değildir zaten ky daha yukarılarda kilitli en kotu ihtimalle dip diye 1.32den girmişlerdir.. 6 aydır illallah ettirdi nereden girersen gir hep zarar hep zarar. Bu kadar zararın üzerine bu kağıt 3u gorucek ki kar görelim sabrimizin hakkını alalım ama daha çok beklicez gibi duruyor

3.  Alıntı Originally Posted by FreedomHunter Yazıyı Oku
    Bu kadar milyon milyon alımlar kydan değildir zaten ky daha yukarılarda kilitli en kotu ihtimalle dip diye 1.32den girmişlerdir.. 6 aydır illallah ettirdi nereden girersen gir hep zarar hep zarar. Bu kadar zararın üzerine bu kağıt 3u gorucek ki kar görelim sabrimizin hakkını alalım ama daha çok beklicez gibi duruyor
    Onda ancak bilançodaki düzelmeyle mümkün.Kalıcı bir yukarı hareket bu şekilde mümkün ancak.Buna inanan beklemesi inanmayanın satması mantıklı.Ben inanıyorum.YTD

4. 0332 221 3999 numaradan yatırım bölümüne tekrar bağlandım.Büyük çapta satışlar kime yapılıyor adeseyi sattınız mı kap a haber düşecek mi diye.Böyle bir şey yok diyor vatandaş.(Tabiki yersen)

5. Yavaş yavaş basıyor.süzmeler..Anlaşılan aksama 0.91

6. Gözünüz aydın. Spekler ( investle iş yatırım) tahtadan çıktılar. Tepki yakın olmalı insallah

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu haraketle Özgyo operasyonunu da gölgede bıraktı. Madem o kadar lot sattın, büyük yatırımcı/fon yöneticisi alır almaz zarara razı mı oldu yani. Suçduyurusu gerektiren ölçekte işlemler bunlar! Bir zamanlar Uyum vardı ne oldu akıbeti bilen varsa yazsın. İttifak çatısı altında 12 ay ödemesiz kredi yapılandırması yap, vasat şubeleri kapat Pd/Dd 0,30 un da altına insin tepki bile vermesin. Büyük suçlar işleniyor, Ben Özgyo da battım bu arada, şirket yatırımcı ilişkilerine güvenip! satmamıştım sonra pul oldu paralar

İnşallah hocam, paramız pula döndü sabır ediyoruz bekliyoruz, satmak için çok geç kaldık tek secenek beklemek

Sayfa 41/392 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •