Sayfa 22/381 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 3045 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1. Kap haberlerini yorumlayacabilecek olan var mı ? Normalde yarın çok sert bir düşüş olması lazım ama ADESE bu sağı solu belli olmaz...

2. Ben çok sert bir düşüş yaşıyacağını düşünmüyorum. 9 Aylık zararı zaten 33 mdi, 12 aylık 44 gözüküyor, bence çok da büyük bir zarar değil. Sermaye 126 m özsermaye 557m. Üstelik gönderilen vergi dairesine gönderilen zarar, bence bilançoyu dikkate almak lazım. Ha fazla gelir az gelir onu bilemem. Diğer haberse bence olumlu etki yapar belki bir satış düşünülüyordu, bu beklentinin sonlanması anlamında belki olumsuz gibi görünse de sonuçta borçlarına karşılık verilecek. Değerleme yapılacak ve geri alım hakkı söz konusu olacak. Panik yapmamakta ve hissenin değerinin görülmesinde fayda var diye düşünüyorum. Umarım iyi olur, herkese bol kazançlar.

Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup, yatırım tavsiyesi olarak kullanılamaz.

3. dükkanlarını vakıfbanka satması hakkında kapta geçen haber dışında bilgisi olan var mı,

4. Haberde gayrimenkul satış içinde yetki verdim diyor.bankaya verdiğinin dışında da gayrı menkulu var öyle degilmi Haber açık ve net sadace canları sıkılmış bulmaca cozdurmeye çalışıyor

5. Toplam borcu 170 milyon civari.toplam kaynağı 1milyar 200 milyon civarı

6. Borsa ya göre işlem gördüğü değer şuan için 296 milyon

7. En az 3 e katlamalı bana göre bu fiyattan ben satmam tavsiye değildir kendi görüşüm

8. ×

KAP Mobil

Android Uygulaması

Görüntüle

English

ADESE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİCARET A.Ş.

ADESE

Gönderim Tarihi

20.02.2019 18:24:58

Bildirim Tipi

ÖDA

Yıl

-

Periyot

-

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Özet Bilgi

Vefa(Geri alım) hakkı tesis edilmesi hakkında

İlgili Şirketler

[ITTFH]

İlgili Fonlar

[]

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

18.02.2019

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

18.02.2019 tarihli özel*durum açıklamasına konu Vefa(Geri alım) Hakkı Tesisi ile Gayrimenkul Satışına*dair işlemler, Şirketimizin 29.05.2018 tarihli genel kurul toplantısında*alınan* ve *aynı tarihli özel durum açıklamasıyla*duyurulan "Önemli nitelikteki aktif, gayrimenkul veya gayrimenkullerin satışı*ile ilgili olarak Sermaye Piyasası mevzuatı çerçevesinde gerekli işlemleri*yapmak üzere Yönetim Kuruluna yetki verilmesi" başlıklı 10 numaralı **kararı *uyarınca yapılmıştır.

**

Bu işlemlerin*uygulanmasına ilişkin olarak, ilgili Tebliğ hükümleri gereğince ayrıca açıklama*ihtiyacı doğması halinde gerekli açıklamalar yapılacaktır.*

**

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

1 }" style="box-sizing: border-box; background-color: white; color: rgb(101, 100, 106); text-decoration: none; font-family: "Open Sans", sans-serif; font-size: 14px; line-height: 40px; display: inline-block; width: 300px; height: 40px; margin-right: 9px; padding-left: 36px; border: 1px solid rgb(217, 217, 221); overflow: hidden; background-attachment: scroll !important; background-image: url("../images/Button_pdf.png"); background-position: 18px 40%; background-size: 19px; background-repeat: no-repeat;">PDF Olarak İndir

Beklenen Bildirimler

Finansal Rapor Tarihleri

Borsa Günlük Bülteni

SPK Bülteni

Gayrimenkul Sertifikaları

Sayfa 22/381 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz