Sayfa 24/385 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Adese yZisini gece sokmusler izi kalmis duvarda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. BUNU ACİKLAMİSTİ DİYE BİLİYORUM. SURPRİZBİSEY Mİ VAR...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sanmıyorum daha önce eryaman keçiören ve varlıktakileri açıklamışlardı
    bu ankarada ki son adese ve en büyüğü

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sanmıyorum daha önce eryaman keçiören ve varlıktakileri açıklamışlardı
    bu ankarada ki son adese ve en büyüğü
    Toplanan yönetim kurulumuz, Güçlükaya Mah.Kızlarpınarı Cad.N15 Keçiören / ANKARA adresinde bulunan ‘KEÇİÖREN' şubemizi, firmamızın yapmış olduğu verimlilik çalışması kapsamında kapatılmasına karar vermiştir.

22.02.2019 18:18:48

Teşekkürler Sayın ayhan53 akşam gelen haberi siz sabah vermişsiniz. Ankaradaki son büyük şubeyi bugün itibariyle kapatmışlar ve Ankarayı terk etmişler.
    Bence asıl büyük sıkıntı 02.01.2019 tarihinde ADESE'nin Borsa İstanbul tarafından "Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş. (Şirket) tarafından 2018 yılında KAP'ta yayınlanan özel durum açıklamalarında duyurulan mağaza (şube) kapanışları nedeniyle, Şirketin Kotasyon Yönergesi'nin 35. Maddesinin 1. fıkrasının (d) bendi kapsamında uyarılmasına karar verilmiştir." şeklinde uyarılmasıdır.
    Bu uyarı üzerine maalesef Ankaradaki 3. büyük şubesini de kapattı ADESE.
    Peki Kotasyon Yönergesi'nin 35. Maddesinin 1. fıkrasının (d) bendi ne demektedir;

Yıldız Pazar, Ana Pazar, Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarı ve Gelişen İşletmeler Pazarından Yakın İzleme Pazarına geçiş

Madde 35- (1) Aşağıdaki hallerde, Yıldız Pazar, Ana Pazar, Gelişen İşletmeler Pazarı’ında işlem gören paylar ile Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarında işlem gören menkul kıymet yatırım ortaklıkları, gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve girişim sermayesi yatırım ortaklıklarına ait paylar Yönetim Kurulu kararı ile Yakın İzleme Pazarına alınabilir. Kolektif Yatırım Ürünleri ve Yapılandırılmış Ürünler Pazarında işlem gören diğer sermaye piyasası araçları Yakın İzleme Pazarı’na alınmazlar. Yönetim Kurulu, Yakın İzleme Pazarına alma kararını vermeden önce ilgili ortaklığı durumu düzeltmesi için uyarabilir, ortaklığa süre verebilir veya uygun gördüğü diğer tedbirleri alabilir. Ortaklığın;
    a) KAP’ta yayımlanan son iki yıllık bağımsız denetim raporunun olumsuz görüş içermesi veya raporda görüş bildirilmekten kaçınılması,
    b) İflas erteleme başvurusunda bulunması,
    c) Faaliyetlerinin makul sebepler dışında 3 aydan uzun bir süre ile durdurulması,
    ç) Faaliyetlerinin makul ve zorunlu kıldığı hâller saklı kalmak kaydıyla, üst üste beş yıl sonu finansal tablolarında net dönem zararı etmesi,
    d) Finansman sıkıntısına düştüğünü gösterir derecede, vadesi geçmiş finansal, ticari, kamu ya da personel borcu olması veya faaliyetlerini etkileyecek derecede icra takibine ya da hacze maruz kalması

İşte asıl sorun bu bence arkadaşlar. Bu açıdan hissede olan ve hisseyi almayı düşünen arkadaşlar lütfen dikkatli olsunlar.
    Haber umarım kötü etkilemez ve hisse çıkış trendini korur. Hepinize bol kazançlar arkadaşlar, iyi hafta sonları herkese.

6. D bendine istinaden yazıyorum
    Orada çalışan arkadaşım üst üste iki ay ve geçen ağustosdan kalan ile üç aydır maaş alamıyor
    Bu arkadaş seha inşaatta çalışıyor ki en çok para dönen grup şirketi

Alıntı Originally Posted by paracelsus Yazıyı Oku
    Toplanan yönetim kurulumuz, Güçlükaya Mah.Kızlarpınarı Cad.N15 Keçiören / ANKARA adresinde bulunan ‘KEÇİÖREN' şubemizi, firmamızın yapmış olduğu verimlilik çalışması kapsamında kapatılmasına karar vermiştir.

22.02.2019 18:18:48

Teşekkürler Sayın ayhan53 akşam gelen haberi siz sabah vermişsiniz. Ankaradaki son büyük şubeyi bugün itibariyle kapatmışlar ve Ankarayı terk etmişler.
    .
    hayır eğer bu haberi vermişlerse yanlış yer kızlarpınarı caddesi 2-3 ay önce kapandı
    bu susurluk caddesindeki yer

asıl sıkıntı seha değil mi.
    seha ya devlet eli değmezse işleri olmaz.
    seçim öncesi devlet eli değmiş dedikodusu var konya da
    seçim yalanı mı
    yoksa algısı mı
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 24/385 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •