Sayfa 382/387 İlkİlk ... 282332372380381382383384 ... SonSon
Arama sonucu : 3094 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu iş grafklerlen,tahminlerlen yürümez,bizde biliyoruz ucuz olduğuna,zamanında 2.50 iken neden 1.60 altına indi onu sorgulamak lazım,oradan pat 3 üstüne neden attı,şimdi 2.20 sürünüyor,adamlar tahtacı olan dümbeleklerlen vurkaç yapıyor,zaten yobaz hissesi,bu ülkede yobazların ne yaptığı malum,üstelik iktidar tarafından kollanıyor,esas bunun yeri gözaltı pazarı,peki sen neden takılıyor dersen,ben yatırımcıyım,çok düşenleri kovalarım trade yaparım,zaten böyle piyasada anca böyle olur,zaten borsadaki çoğu kağıtlar bunun gibi,malum borsa para aklama yeri
    Kendi görüşlerimi yazdım, hemfikir olma zorunluluğu yok. 2014-2016 arası RYGYO’da da benzer hareketler oldu. Sonrası malum. Bir yerden sonra tutamazlar burada. Ama zamanlaması konusunu bilemez kimse. Çok ucuz hep çok ucuz kalmaz, en kötü ucuzluğa evrilir. Borsaların genel teamülüne aykırı bu durum. Hiç bir tahtacı bir tahtayı sonsuza kadar kontrol edemez. Velev ki kontrol etti, hep aynı fiyatlarda tutamaz. Yüzlerce örnek verilebilir bu konuda. Ucuzluğa evrilmesi bile birkaç katı demektir. Bıktırıcı bir süreçte kalan olur olmaz orası başka. Kimi trade eder, kimi vadesini uzun tutar, kişiye göre değişir durum. Ben kişisel olarak uzun vadeli değilim. Ancak seneye aynı vakitler yazdıklarımızı karşılaştırırız. YTD.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,386
     Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Bedelli iddianızın kaynağı nedir?
    yok öyle bişey, bu hissenin yüzde 750 bedelsiz potelsiyeli var bu arkadaşın burada bir görevi var onu yerine getiriyor kazancı nedirki diye sorarsanız neyse onu yazmıyayım, allah karakter yoksunu insanlarla sınamasın ,amin

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,386
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    limoncu bu grafik sana hediyem olsun OBO
    aşağılarda biyerde size selam veririm limoncu kardeşim
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu iş grafklerlen,tahminlerlen yürümez,bizde biliyoruz ucuz olduğuna,zamanında 2.50 iken neden 1.60 altına indi onu sorgulamak lazım,oradan pat 3 üstüne neden attı,şimdi 2.20 sürünüyor,adamlar tahtacı olan dümbeleklerlen vurkaç yapıyor,zaten yobaz hissesi,bu ülkede yobazların ne yaptığı malum,üstelik iktidar tarafından kollanıyor,esas bunun yeri gözaltı pazarı,peki sen neden takılıyor dersen,ben yatırımcıyım,çok düşenleri kovalarım trade yaparım,zaten böyle piyasada anca böyle olur,zaten borsadaki çoğu kağıtlar bunun gibi,malum borsa para aklama yeri
    bakalım bi r grafiğe grafikle olurmu olmazmı bilmem OBO demişiz nereden nereye düşmüşüz, e bizde grafiğe saygı duyulmuyorsa grafik göndermeyiz olur biter, zaten herkezin kazanması mümkün değil birileri kaybetsin

Ben de yazmayayım diyorum ama olmuyor. 7 milyon lot ne zaman 50 milyon lota çıktı arkadaş ? Yaşlıyız ama bunak değiliz...

bakalım bi r grafiğe grafikle olurmu olmazmı bilmem OBO demişiz nereden nereye düşmüşüz, e bizde grafiğe saygı duyulmuyorsa grafik göndermeyiz olur biter, zaten herkezin kazanması mümkün değil birileri kaybetsin
    Bizde 50 milyon lot yok ama aynı otobüsteyiz, inşallah zaman kaybıyla kurtarırız.
    Bu kadar sert hareket beklemiyorduk, demek ki 3 üstünden epeyce yolcu doluşmuş.
    Ama buralar benim gözümde dip, 1.80lere inerse bedava der kenarda beklettiğim dolarları bozdurur alırım.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,386
     Alıntı Originally Posted by Limoncu Yazıyı Oku
    Bizde 50 milyon lot yok ama aynı otobüsteyiz, inşallah zaman kaybıyla kurtarırız.
    Bu kadar sert hareket beklemiyorduk, demek ki 3 üstünden epeyce yolcu doluşmuş.
    Ama buralar benim gözümde dip, 1.80lere inerse bedava der kenarda beklettiğim dolarları bozdurur alırım.
    1- ben otobüsten indim, özel otomobilimle yola devam ediyorum, 2- sen galiba hepsonradan arkadaşından etkilenmişsin 3- gerçekten yakınlık derecenizi merak ettim 4- buradan dönerse 1 80 in hesabını veremezsin 5- sizi OBO da uyarmıştım tersi nedir acaba 6- selamlar saygılar LİMONCU kardeşim

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,386
    mesele yanlızca otobüs meselesi değilki diğer konularda var

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi