Sayfa 6/172 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Endeks hakkında da biraz yorum yapalım. Kritik seviyeye inmiş bulunmaktayız ya gideceğiz ya göçeceğiz çizgisi üzerideyiz.

Daha önce modellediğim eskiden beri takip ettiğim çizgileri görsel açıdan şık görünmesi için sisteme çevirmiştim.

Bist100 ün haftalık grafiği Bugunle beraber SAT sinyali yaktı ancak henüz kesinleşme yok. Kesinleşme olsa bile Daha öncede olduğu gibi AL SAT seklinde her hafta sinyal yakabılır.

Tam olarak bu seviyeler önümüzdeki zaman diliminde piyasanın yukarı gideceğine inanlar için en iyi dip seviye olacak.

Önümüzde ki zaman dilimin de ben gibi kriz bekleyenler içinde 2008 yılında da yaşandığı gibi bu yeşil ortalamanın altına bir şelale hareketi görecekler.

Grafik bize şunu anlatıyor çok ciddi tepkisel hareketle sarı ortalamaya kadar bir hareket tetiklenebilir. Önümüzdeki 1 2 ay da.

2008 de ki gibi göçüp 75 bınlere direk dalış yapabilirim de diyor.

Yaw erhan hoca sende bir teknık analiz yapacan zaten 2 ıhtımal var ıkısınıde soyledın ne anladım bu işten diyorsunuz emınım

hahahaha işte teknik analiz böyle birşey diyormuşum. Şaka bir yana.

2 adet yön verme sebeplerimin 1.si kısa vadelı yönün ne oldugunu bilmemden kaynaklanıyor zaten yönü biliyor olsam algorıtmaya ne gerek var.

2. sebep ise öyle bir seviyeye geldik ki ne AL denilebilir ne SAT denilebilir seviye yani tam karar verilmesi gereken noktanın üstüne gelmiş bekliyor endeks. Hani 93 bınde filan olaydı gönül rahatlığıyla yada %70 düşer derdim.

Fakat şu seviye %50,01 ile SAT %49,99 ile AL veriyor. Bu seviye tam %50 seviyesi yani gumar oynama seviyesi 2018 den bu gune kadar tüm ihtimaller %70 'in üzerinde sat ihtimali veriyordu. Ancak bugunle beraber %50 ye geldik.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Baslik hayirli olsun Erhan hoca...

Normal bir sisteme hic dokunulmazsa neler olabilecegi gün yüzüne cikacak...

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. erhan hocam başlık hayırlı olsun,

tavsiye edebileceğin uygun vps server varmı?

kolay gelsin...

4.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Baslik hayirli olsun Erhan hoca...

Normal bir sisteme hic dokunulmazsa neler olabilecegi gün yüzüne cikacak...

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen hocam bazan düşünüyorum da acaba daha iyi bir analizlemi seçseydim robotu diye, sonra aman salla dedim :D kazandırıyorsa kazandırsın dedım.

Alıntı Originally Posted by B_E Yazıyı Oku
    erhan hocam başlık hayırlı olsun,

tavsiye edebileceğin uygun vps server varmı?

kolay gelsin...
    Ben makdosla çalışıyorum teknık desteklerı berbat bir sorun oldugunda inceleyelım diyorlar 10 dakıka sonra virus girmiş format atam diyorlar. başka bir sorun oldugunda yazıyorum 10 dk sonra virus gırmış format

yani teknık destek bütün çözüm yontemlerını format atmaya bağlamış durumda.

Ama fiyatları uygun oldugu gibi makineleri ssd destekli çok iyi.

https://makdos.com/

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5. Ben makdosla çalışıyorum teknık desteklerı berbat bir sorun oldugunda inceleyelım diyorlar 10 dakıka sonra virus girmiş format atam diyorlar. başka bir sorun oldugunda yazıyorum 10 dk sonra virus gırmış format

yani teknık destek bütün çözüm yontemlerını format atmaya bağlamış durumda.

Ama fiyatları uygun oldugu gibi makineleri ssd destekli çok iyi.

https://makdos.com/

teşekkür ederim...

6. 1 Haftamız bitti 152 TL zararla.

Son pozisyon longta kapattık.

Ana para bugun 1,753 TL de.

7. Erhan başkan, sen bu 500 K yı böyle mi yapacan abi...Valla işin çok zor...Şaka şaka...Kolay gelsin abi, yalnız haftalık değerlendirmede endeks ne kadar ne yapmışı da koyarsan daha bir rasyonel olur gibime geliyor...

Başarılar diliyorum...İlgiyle izlemeye devam...

8. Bist100 ün haftalık grafiği Bugunle beraber SAT sinyali yaktı ancak henüz kesinleşme yok. Kesinleşme olsa bile Daha öncede olduğu gibi AL SAT seklinde her hafta sinyal yakabılır.
    Hemen alttaki grafiğe bakarsak, en alttaki ortalamaya (yeşil kesikli) çok yakınken hep vermiş bu sinyali, sonra hemen toparlamış...Ortalamayla bir ilgisi var mı bu algoritmanın ??? Bir de fiyat barları neden kırmızıya dönmemiş bu sinyale rağmen ?...Ben bu işi öğrenecem abi...

Sayfa 6/172 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •