Sayfa 49/290 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 385 - 392 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Geri alım nisanın 30 unda bitti.

2.  Alıntı Originally Posted by kızılmartı Yazıyı Oku
    Geri alım nisanın 30 unda bitti.
    devam ediyor günlük 10 bin lot civarı alıyorlar ama yayınlamıyorlar. ama bitmek üzere toplu yayınlarlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. şeffaf olacağız desinler kurumsal olacağız desinler ve bu yönde adım atsınlar bakın hisse nerelere gidiyor örneğin imtiyazı kaldırdık desinler
    benim yazdıklarımı lütfen bir daha okuyun yazılarım tamamen ya bilanço üzerinden ya geçmiş fiyat hareketler üzerinden

4.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Sen stocholm sendromuna yakalanmışsın kardeşim, tedavi ol bence.. Arkadaşım madem berbat neden burada nefes tüketiyorsun..
    Güzel kardeşim eğer inandigin birşey varsa sebepleriyle ortaya koyarsin.kimseye saygısizlik yapma.burası sosyal paylaşım formu,senin hoşuna gitmiyen görüşler olduğu zaman itamda bulunma.yıllar önce ayni tepkileri bende verdim sayın valentino bunları yazdığında 96 TL di ..ne dedi şirket yönetimi, döviz cinsi borç,düşük sermaye,finansal borçlar, navlun,iştirakler ve onlara satılan ucuz elektrik, göl yatırımdaki hisseler,iştiraklere verilen borçlar,inşaat sektörünün zirve yaptığı zamanlardaki kar ve bilancolar,en önemlisi de İMTİYAZLI Haklar..İMTİYAZLI Haklar küçük yatırımcının şirket üzerindeki bütün haklarını egale ediyor..tabi tekrar tekrar ediyorum bizlerin maliyetiyle bugün alacakların ki mentel anlamda bir olamaz.bizde iyi olmasını çok çok isteriz.şuan sermayesinin %70 kaybetmiş biri olarak Stockholm sendromu yaşamıyorum sadece yasiyacaklara tavsiyelerde bulunuyoruz. Zamanında olumsuz yorum yapanlara burada Patronun ADAMİ sın denildi ve dedik zaman bize acı bir tecrübe daha öğretti.evet Burda patronun adamı veya adamları var çok güzel yorumlar yaptılar,genel kurullara gittiklerini söyleyip ama hicbir oylamaya şerh duşmediler..yapacak birşey yok dediler,havadan sudan bahsettiler.kimseye alma demiyoruz,satmada demiyoruz sadece bu şirketin yönetimi ,sahipleri,ortakları,karakter,vicdan,söz ve ticaeri ahlak yoksunu olduklarını söylüyoruz.. Emin olun patronların elindeki hisselerin maliyeti 0 TL yakindir..tabiki elimdeki lotlari yinede satmiyacam çünkü batik gecen yazdığım fiyatlara gelir ve elimde para olursa yine alcam.ve burada boyle nefes tüketip sonuçlarını göreceğiz

5. lpö tarmanın maliyeti kac. bu kdar baskınınn sebebi tarmanın hisse satması olabilirmi sonucta %5 altına düşmedikce bildirim yapma zorunlulugu yok

6.  Alıntı Originally Posted by baskan07 Yazıyı Oku
    lpö tarmanın maliyeti kac. bu kdar baskınınn sebebi tarmanın hisse satması olabilirmi sonucta %5 altına düşmedikce bildirim yapma zorunlulugu yok

Şöyle soyliyim Tarmana ben Taruman diyorum ki şimdiye kadar olan bütün genel kurullarda vekaletini Neslihan ablamiza veren bir Tarumandan bahsediyorsunuz..patronların neyse onun ki de o maliyettir.şöyle düşünün yıllardır büyük bir yatırımcı burada boyle sessiz sus pus durur mu anlaşmama yapmadan ..Tarumadan bir ışık beklemeyin bence..birde geçen yıl Akbanka borçlar karşılığında verilen 400 bin lot vardi bölünmüş haliyle 1 milyon oluyor,bunlar geri dondu mu veya ne zaman dönecek onlarda önemli.

7. Hatirliyanlar vardır piyasalar biraz coskunlandigi 70- 110 bin arasındaki iki sene ve evvelinde meşhur 55tl ile 85tl veya civar hareketlerini senede en az 3 kere yaparken biz hep ahhaa uçuyor bedelsiz geliyor derken onlar bizi hamal olarak kullandıkları her operasyonda 500 bin lot çevirerek maliyetleri aşağılara çektiler.biz kari cebe koymaya korktuk. Adamlar 1/33 bedelsizi o vakit çok iyi kullandılar ve bizi en dipde bu kotu ekonomik ortamda sıkıştırdılar.. Ya batın diyorlar yada kol ,bacak,böbrek artik ne varsa kesin öyle yaşayın diyor.tabi diplerdemiyiz yoksa daha dillerde varmı bilmiyoruz sadece şuan ki konjektore bakarak evet var diyorum kendi adıma.onun içinde son mermiyi elimde sıkıca tutuyorum.gelirse kalbime sikcam)

8. Tekrar ediyorum.. Eğer hisse 50 lira olsaydı ve milletin canı yanmış olsaydı bende katılırdım dikkat edin diye.. Lakin hisse şu an bedavadan bile ucuz.. Buralardan yatırım yapan eğer ülke batmaz ise 1 sene içerisinde en az %100 kar eder.. Ya ben anlatamıyorum yada sendroma kapılanlar anlamıyor.. şu an hisse bedava bedava bedava..

Sayfa 49/290 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •