Sayfa 106/166 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 841 - 848 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

Alıntı Originally Posted by sever35 Yazıyı Oku
    Hadi koçum güzel bir cuma kapanışı yapalım
    Güzel bir kapanış yapacak gibi...

2. Unlu menkul 10 bin lot mal verene kadar çok ugrasti....ytd

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bundan bir yol olmayacak bu nedir ya bedelsizi fiyatlamamasindan belliydi iyi oyaladilar dinlemedik galip ağa yi şaka bir yana cikmadigim her gün dibe gittim tadı kaçtı çok güzel mal tasittilar tebrik ediyorum ben gidiyorum ytd...

Özelden çok fazla mesaj aldığım için yazıyorum bu hisse hakkında yorum isteniyor inanın ben bu hissede iki kere alım satım yaptım onlarda bedelsiz öncesi ve sonrası bu alım satımlarımda kısa vadeliydi nedenide basit bir sığ bir hisse ikincisi yatırım ve üretim hissesi değil gerçeği söylemek gerekirse 4 masa bir sandalye katmadeğer yaratan hiçbir faliyeti yok gayrimenkulu yok fabrikası yok tamamen komisyoncu bir işlev o yüzden bu kağıta yatırım yapacaklar kendi bilgi birkimleriyle enine boyuna düşünüp öyle yatırım kararını versin. Saygılarımla.

6. Yatırım ortakliklarida 2 masa bir sandalyeden ibaret .ama bir ederi var.bununda bir ederi var.neticede para kazanıyor 12 aylık blancoyu bir görelim...ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Yatırım ortakliklarida 2 masa bir sandalyeden ibaret .ama bir ederi var.bununda bir ederi var.neticede para kazanıyor 12 aylık blancoyu bir görelim...ytd
    Bedelsizi bir görelim olmadı 12 aylık bilançoyu görelim oda olmadı ilk çeyrek bilançoyu oda yetmedi altı aylık bilanço........... Uzar gider. Tanrıverdi ailesi iktidara yakınken şirket hisseleri performans ı çok güzeldi ama ters düşünce Haydi iyi beklemeler size. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

8. Çok sıktılar tahtayı 2,20 2,30 arası alınabilir diye düşündüm , Ödenmıs 15 milyon 9 Aylıkta 5 gelmiş , 12 Aylıkta 7 ve ya 8 geliıse , 2019 yılı sonunda Ödenmis kadar kar getirebilirmi acaba diyerek ,Pergonun yanına aynı işi yapan Tgs yi biraz hisse alıp beklemeye deger gordum , culsuz karsız kağıtlarda indir bindir yapılanlarla ugrasacagıma ,hiç olmazssa kaç milyon kar getirebilir diyen bir kagıdı almayı uygun gördüm, bilançoya göre pozisyon artış azalışa karar vericem , yatırım tavsiyesi deildir....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 106/166 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •