Sayfa 17/167 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. 3.84 diyoruzya hemen oraya lot yıgıyor komik tahtacı spek vallahi komik ordaki 4000 lotu 14 000 lot yapıyor buda spegin sıytık tecrubesiz coluk cocuk oldugunu ispatlıyor
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. satıcı gelmiyor ya alıcı da yok kendi kendine don gel kırathanesi kendi kendine okey atıyor adam kendini yeniyor 46 raporlu tam
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3. İyice sıkıştılar bekleyin tek kademe tek kademe yükseltip hemen önüne baraj kuracaklar, satın gidin boşuna beklemeyin çıkmaz hissi verip mal toplamaya çalışacaklar, sabreden kazanacaktır.YTD.

4. sıkışık devam etmesinde sorun yok ytd

5. Ben satmadan bu kağıdın gitmesini beklemeyin.6 aydır kağıdın önünü kesen benim boşuna beklemeyin spekte biliyor bunu ama lot diye ona elma şekeri vereceğim.maliyet .4.25 oraya gelmeden tek lot alamayacak bu arada spekte bekleyecek sizde bekleyeceksiniz ben artık takibi bıraktım istediği kadar debelensin yok öyle yağma devre kestirip malı ele ver sonra çek aşağı yüzde on nerde bu bolluk üçkağıtçı.adam gibi getirirsin 4.25 +faizini sonra istediğin yere yelken aç haa bu arada almaya devam 3.80 3.84 arası keseyi dolduruyorum.birgün spek pes edecek isterse etmesin uşağı adam ettim ben senimi adam edemeyeceğim benle inatlaşma soek egendi fena olur sinirlerin bozulur kendine gelemezsin.hayde çek arabanı sanki 3.90 a mal verecek enayi varmış gibi sanki 4.00 dan bile malını verecek bir enayi varmış gibi bekliyorsun bekle zaman geniş borsa 72 binde de 3.80 din sen yüzde yirmi koymadan biryere gitmek yok adiliktw teksin

6. İlk üç kademe 38 bin Lot var işi şansa bırakmıyor kerata.

7. bidigin copluk elimde yok donuyorum bakıyorum hala aynı 3.84 22 000 lot koymus bu hisseden cacık ta olmaz ayranda hep bosa kurek
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

8. tuvalete sifon bile olamaz bu hala borsada niye tutarlar anlayan cıkmaz bunu benim tek anladıgım kucuk yatırımcıyı tokatlamak icin para kazandırmaz ama kaybettirmesi garanti bu pacavranın
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 17/167 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •