Sayfa 66/166 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 1323 madde; 521 - 528 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Dikkat edin şuan bu hissede satilan mal ayni gün geri alınamıyor ne tesadüf ki bi aynı kurumdan geri alıyor para var algiya dikkat benden bu kadar

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by çarşambi Yazıyı Oku
    Dikkat edin şuan bu hissede satilan mal ayni gün geri alınamıyor ne tesadüf ki bi aynı kurumdan geri alıyor para var algiya dikkat benden bu kadar

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne alaka yaa ...sanki hisse burut takasta gibi konusuyorsn..istedigin kadar al sat ayni gun...insanalri hisseden uzak tutmayami cabaliyosunuz...

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bos laflar konusmayin ...ayrica..yuzde 3-5 e tamah edip.satiyosan hic durma sat cik git... butun hisseler uzaya cikti...yuzde 5 yukseldi.diye bayram ediyoaunuz

4. Satma algisi olusturmayin insanlarda..satiyorsaniz satin gidin..hic inandirici.dwgilsiniz spek adamlari gelmiss belli..6 tl olana kdar satmak yok

5.  Alıntı Originally Posted by emrehazirci Yazıyı Oku
    SANA 3,82.SATIS FIRSATI VERDIYSE EGER BU KAGIT BU HAFTA 5 TL GECER

Anlamıyorsunuz.küçük yatırımcı birisinin sattığını görünce kağıt uçacak kaçacak zannı çok yanlış sn emre bey.
    Çünkü ben de 3.85 ten malı fulledim.Aldığım gibide 3.70 e kadar bastı.Bi ton zarar bekliyoruz.

6. bu kağıttan bu yıllık bu kadar 5,62 ye giderken malı boşalttılar 3,50-3,60 aralığına kadar düşürdüler şimdi3,50-3,80 aralığından 6 ay toplarlar eylül kasım gibi yine yükselt boşalt sonra aynı hareket 2020 yılında tekrarlanır bu böle devam eder gider tabi ara sıra ileri geriküçük küçük çarpmalar, hırsız bunlar hırsız bunlar. kap haberlerini okumuyormusunuz yönetim kurulundaki biriyle aynı soyadı taşıyan biri yaptığı işlem nedeniyle 1 ay önce spkdan para cezası aldı. 5,60 götürdükten sonra

7. ben sattım kurtuldum darısı kalanlara inşaALLAH 10 üzerine gider.

8.  Alıntı Originally Posted by emrehazirci Yazıyı Oku
    SANA 3,82.SATIS FIRSATI VERDIYSE EGER BU KAGIT BU HAFTA 5 TL GECER

3.82 den satmistim. 3.61 den tekrar aldım. Bir yere gitmedi...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 66/166 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •