Sayfa 83/166 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon
Arama sonucu : 1321 madde; 657 - 664 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Merhaba,

Mesajınızı yeni gördüm.

Bence oturttugunuz temel doğru; kur farkı,reno, ihracat . ciro tahmininiz ise biraz abartılı buldum. Ama bu şirketler masa ve insandan oluşuyor. Her yeni işi şirkete ebitda ve kar olarak girecektir. ciro 4 5 kat artacağını ilk sene sanmıyorum ama karlılıklar 5-10 kat artabilir. 15- 20 m bandında bekliyorum. PSDTC benzeri bir pick karlılıkta 9 veya 12 aylıkta gelecektir.

yine yine yazacağım asıl kritik nokta bütün bahsettiklerinizden daha fazla kdv yi hızlı alabilmek günümüz koşullarında cok önemli. daha nice reno ları bu şirketlerde göreceksiniz.

bence hala kimse bu şirketlerin farkında değil. ucu çok açık.

(psdtc ile en büyük iki farkı; 1 psdt izmirde - 2 psdtc tahsilat riskini üstüne alıp direk ödeme yapbilen bir sistemde çalışabiliyor. bence büyük risk. )

bu arada bedelsiz de çok akıllıca. bu şekilde teminat mektubu masraflarından kurtulacaklar. Yönetim bence akıllı ve ne yaptığını biliyor.

neden yakında A grubu olmayalım ki?

bilginize,

Alıntı Originally Posted by cyatirimci Yazıyı Oku
    Sayın Zinos,

Ben yeni üyeyim foruma. Buda ilk mesajım.

Bir kaç yazınızı okudum sektör hakında bilginiz var sanıyorum. Ben bir arkadaş vasıtasıyla bu hisseyi aldım. paralel bilgiler eşliğinde çok ciddi ciro yapacağını öngörüyordur. Reno-kur farkı- ihracat. Bu şirketin inanılmaz artacağını 4 5 katına çıkacağını söyledi.

Ama uzun süredir yerimizde sayıyorken aynı işi yapan Psdtc iki katına çıktı.

bİzimle PSdtc farkı nedir? acaba bir sorun mu var? siz ne düşünüyorusunuz.? Arkadaşlar sabretmemizi söylüyor.

2. Şirketimizin 18.09.2018 tarih ve 2018/12 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile, 50.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde kalmak üzere Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin, tamamı geçmiş yıl karları ve iç kaynaklardan karşılanmak üzere %100'ü oranında bedelsiz arttırılarak, 7.500.000-TL'den 15.000.000-TL'na yükseltilmesine karar verildiği 18.09.2018 tarihinde KAP’ta duyurulmuştu. Sermaye arttırımına Kurulca uygun görüş verilmesi için bugün itibariyle SPK’ya gerekli belgeler gönderilmiştir.

1 ay içinde çıkar mı acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    1 ay içinde çıkar mı acaba?
    eğer belgeler doğru ise,1-1.5 ay içinde çıkıyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

daha 10 gün ancak oldu.

6. Pasta paylaşabilecek varmı arkadaşlar işlem hacmi artti

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by fatimi Yazıyı Oku
    Pasta paylaşabilecek varmı arkadaşlar işlem hacmi artti

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kademeler bos ama birden yuklu alış yazılıyor hop veriyor. Ya karsılıklı fıktıf işlem yada döşüyor millete.

Güzel döşedi.

Sayfa 83/166 İlkİlk ... 3373818283848593133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •