Sayfa 107/167 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 849 - 856 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Bay tomi sizi burada görmek sevindirir Pergamon dan takip ediyorum paylasimlarinizi... Kağıt elimdeydi geçenlerde gidiyorum dedim ama gidemedim tabiki maliyet yuksek verdikce düştü düştükçe geri aldim. Cuma günüde geri salacagindan adım gibi emindim ama yinede istediğim trade i yapamadım anca cep harçlığı çıktı verdigim lotu da aldım geri. Pergamon kadar kurumsal olmadığını düşünüyorum derler ya patron şirketi tabi biz geç farkettik. Ama şu da var karlılık artıyor faaliyet karı artıyor herşey yolunda şirket büyüyor önümüzde ki süreçte de bizi etkileyecek olumsuzluk çok görünmüyor netice olarak ülkemizde ihracatta desteklenmek durumunda olduğundan Kobiler de öyle buyudukce büyücek diye düşünüyorum ancak yönetim iyi niyetli olmadıktan sonra ekmek yedirir mi orası muamma görüyoruz zarar edip giden tonla şirket var ne yazikki... Geri döndü diyebilir miyiz peki önümüzdeki hafta çok önemli düşeni kirarsa hacimli devamı gelir asıl o zaman sabırlı olmak lazim göreceğiz bakalım. Cuma gün ki hareketin mal kitlemek değilde toplar mıyım biraz diye yapıldığını düşünüyorum hatta endeksin bu sıçrama sürecinde bilerek basıldı öylece durdu 0 fiyatlama lanet olsun deyip satmamiz beklendi bence hadi hayırlısı... Ytd... Bol kazançlar tüm iyi niyetli yatırımcılara...

2. Piyasa Değeri (TL) 37.500.000
    Özsermaye (TL)(**) 34.334.430
    Sermaye (TL) 15.000.000
    Net Kar (TL) 5.170.302
    ** 202018-9 Bilanço dönemi için
    Özsermaye yi artırmalı şimdiye kadar bilonçolar sıkıntılı idi bende merak ediyorum gelicek bilonço yu , sıg kağıt falan filan diyoruz bazı tahtalara hacimli Bankalar bile piyasa değerleri Özsermayelerinin üçte bir oranlarından işlem görebiliyolar, hiç olmassa spekülatif bir kağıt a yüksekten yakalanmadıktan sonra şöyle biraz kar getirsin yine eski yerine gelebilme şanslar oluyor böyle küçük hacimli kağıtlarda bakalım kısmet her sey yatırım tavsiyesi deildir....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

gidişat iyi görünüyor...bilanço hareketi mi acep? ytd..

4. Kagidin tekniği güzel bakalım yarın ne yapacak tamammi devammı...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Kagidin tekniği güzel bakalım yarın ne yapacak tamammi devammı...ytd
    Yarın bilançomu geliyor ? neden tamam olsun maruf 2001...... 2,25 maliyet isterse tamam desin önemli deil , durus ve hareketleri şu an için olumlu görüyorum stoplos 2,20 atarım üstü macera olur benim için bilanço beklemeye deger görüyorum , artık borsada bazı gruplar böyle kagıtlarda uzun vade pos acarak beklentiyi sa tın almayı seviyolar , isterse süper gelsin satış yapılıyor ama tünelin ucunda ısık görüyosa hedefe kadar almayı göze alıyo bazı büyük yatırımcılar sanki bu da buna uygun olabilir diye düşünüyorum sahsen,ödenmiş sermaye kadar kar bu yıl bu yıl olmazssa bi dahaki yıl olabılirmi ? bende bu tür kağıtlara takıntılıyım , bu bilanço da kendini belli eder......yatırım tavsiyesi deildir.....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

6. Tgsas seni izlemeye aldım .2019 flaş hissesi olacak mısın ?çok merak ediyorum.12-14 leri görebilir misin?Dış ticaret arada malı Ne kadar götürecek sin .Büyük tgsas Nisan Eylül aradı 3. Çeyrekte rekor bilançoları açıklayacak mısın .Ytd

7. Tamammi devammı derken teknik olarak söyledim.bakalim grafiği bozacaklarmi yoksa nakış gibi isleyeceklermi bende bilançosu bekliyorum... duruma göre bakacaz.ytd

8. Bu bızdıkda 2,60 gidip geri geliyor , artık 3,00 Tl ler hedef olmalı yatırım tavsiyesi deildir......

Sayfa 107/167 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •