Sayfa 27/195 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    https://www.halkbank.com.tr/9064-yatirim en aşağıda fon fiyatları

aldığınız fiyat nedir...
    buradaki fiyat...0.049619

https://www.halkbank.com.tr/9064-yatirim

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Evet bu fiyattan 3.929.000 tane aldım ama herhangi bir kar yansımamış görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku

alır almaz ne görünecek ki.....pzt sabahı bakın.....
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

2. Para piyasasında bir miktar fon'um vardı. Banka bana sormadan satabilir mi? Çalıştığım banka yapı kredi

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Para piyasasında bir miktar fon'um vardı. Banka bana sormadan satabilir mi? Çalıştığım banka yapı kredi
    Eğer talimatınız varsa satabilir....Mesela benim otomatik ödeme talimatım var banka fonu satıyor ve telefon faturamı ödüyor bunun gibi

4. Hayır bunlar bilinçli satıp. Düşük günlük vadelide bağlıyorlar. Para boşta duruyor

İş bankasında şöyle bir şey var...Sanıyorum yapı kredide de var...Daha önce bazı katılımcılar da yazmıştı...2 bin Tl mi devamlı boşta bırakıyor banka...sizin miktarda bu civarlarda mı....Eğer öyleyse bir özel hesap tanımlaması mevcuttur...talimat mutlaka vardır...Bankaya gidip çözeceksiniz...gerekirse yazılı beyan yazın benim param fonda kalsın ben istemeden satmayın diye....

6.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    İş bankasında şöyle bir şey var...Sanıyorum yapı kredide de var...Daha önce bazı katılımcılar da yazmıştı...2 bin Tl mi devamlı boşta bırakıyor banka...sizin miktarda bu civarlarda mı....Eğer öyleyse bir özel hesap tanımlaması mevcuttur...talimat mutlaka vardır...Bankaya gidip çözeceksiniz...gerekirse yazılı beyan yazın benim param fonda kalsın ben istemeden satmayın diye....
    Hayır. Boşta para var iken kasıtlı bir işlem yapılmaktadır. Talimat var denilmekte talimatta herhangi bir ödeme için dememe rağmen. Ayrıca telefonla satılma sin dememe rağmen. Yapı kredi müşteri mağduriyeti yaşatmaktadır. Fon kadar boşta para var. Sadece günlük %9 olan vadeyi faydalanmam için yapılan bir iyilik olarak görmektedir. Hesap kontrolü yaptigimda ortaya çıkmıştır. Bu ülkede herzaman düdük leme beklemek lazım....

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hayır. Boşta para var iken kasıtlı bir işlem yapılmaktadır. Talimat var denilmekte talimatta herhangi bir ödeme için dememe rağmen. Ayrıca telefonla satılma sin dememe rağmen. Yapı kredi müşteri mağduriyeti yaşatmaktadır. Fon kadar boşta para var. Sadece günlük %9 olan vadeyi faydalanmam için yapılan bir iyilik olarak görmektedir. Hesap kontrolü yaptigimda ortaya çıkmıştır. Bu ülkede herzaman düdük leme beklemek lazım....
    Çalışan vadeli hesabınızı kapatın. O zaman aktarım yapamayacaklardır.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Çalışan vadeli hesabınızı kapatın. O zaman aktarım yapamayacaklardır.
    Evet onu yapacam . Yada yapı kredi hesabını kapatacagim bankalar artık çok sıķıcı hareket ediyorlar.

Sayfa 27/195 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •